SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_KISELOV-2

Відомий український журналіст, телеведучий Євген Кисельов взяв участь у соціальному проекті «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі».
Мова йде про візит до мамолога. Це обстеження, яке необхідно проводити тільки один раз в рік, і яке може врятувати життя від найбільш поширеного типу онкології серед жінок — раку молочної залози.

«Я хочу заздалегідь вибачитися за те, що буду говорити не про найприємніші матерії. Розповім історію, яка трапилася зі мною буквально за два дні. Нещодавно я отримав електронною поштою лист від моєї давньої знайомої, з якою я не бачився кілька років. Вона розповідає, що останні півтора року бореться з раком — вона вже пройшла і операцію, і опромінення, і хіміотерапію, але лікування все одно триває. Рак не відступив, і все через те, що свого часу вона вчасно не відвідала лікаря. А сьогодні я дізнаюся, що інша моя знайома, яку я дуже любив, добре знав і високо цінував, блискучий фахівець, вчений, політолог, кілька днів тому пішла з життя через невчасно діагностований рак молочної залози. Ця проблема, на жаль, часто трапляється з жінками, наздоганяє зненацька. Тому, дорогі чоловіки! Якщо у вас є дружина, сестра, мати — візьміть її за ручку, відведіть до фахівця, щоб вона перевірилася, пройшла мамографію і переконалася, що її життю нічого не загрожує. Щоб вона жила довго-довго і щасливо», — розповів телеведучий.

Чоловіки не можуть стояти осторонь, коли мова йде про здоров’я близьких жінок.

Жінки так багато віддають — турботи, уваги, часу, і ставлять на перший план сім’ю, чоловіка, дітей, іноді забуваючи або відкладаючи на потім турботу про себе. Прийшов час це змінити. Ми не можемо дозволити українкам помирати через несвоєчасну діагностику.

Приєднуйся до проекту і ти! Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі. Поділися цією статтею в соціальних мережах з хештегом #promise2care — і нехай ще більше людей дізнається, як попередити це захворювання.

Мета проекту — сформувати в Україні культуру профілактики онкологічних захворювань грудей і відповідальності за своє здоров’я. Відвідавши лікаря всього раз на рік, кожна українка може бути впевнена, що вона здорова. Якщо ж захворювання виявили на ранній стадії, то в 96% випадків можна вилікуватися і жити щасливим здоровим життям — без раку молочної залози.

SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_KISELOV-2

Добавить комментарий