12DSCN1569а

В березні 2019 року до Благодійного фонду «Квітна» по допомогу звернулася 29-річна Ольга Дядюшина. У молодої жінки рак молочної залози.

Ольга мешкає в селищі Веселе, Запорізької області, разом зі своїм чоловіком Ігорем та двома дітками: семирічним Іллею та десятирічною Євгенією.

Все свідоме життя жінка прожила в клопотах по господарству і турботах про родину, та на перевірку свого здоров’я завжди не вистачало часу. Тому відчувши ущільнення в грудях, Ольга не одразу звернулася до мамолога, аж поки за три місяці потому не відчула сильний біль в спині та ногах.

Скута болем жінка розпочала безрезультатне лікування сідничного нерву. Та згодом біль вже не можливо було вгамувати навіть подвійною дозою сильного обезболюючого. Пройшовши повне обстеження Ольга почула страшний діагноз ¬– рак молочної залози четвертої стадії з численними метастазами в хребті й кістках тазу.

Від раку молочної залози 15 років тому померла тітка Ольги, тому вона не вагаючись відразу розпочала лікування. Вже пройдено 19 курсів променевої терапії та 3 цикли, по три місяці кожен, таблетованої хіміотерапії для кісток і гормонотерапії. Це лікування триває і зараз.

Лікування виявилося дуже ефективним – вже після третього опромінення жінка відчула покращення й значне зниження болю, а згодом відновилася й здатність вільно рухатися. Дана терапія триває і зараз, але про закінчення лікування поки що мова не йде. Кожні три місяці Ольга проходить планове обстеження, за результатами якого дізнається про стан здоров’я та майбутній план лікування.

Наразі ж, до травень 2019 року жінці вводитимуть вже звичний комплекс хіміотерапії для кісток та гормонотерапію, вартість яких становить 60 000 грн щомісяця.

Хвороба Ольги стала спільною бідою, а її подолання – спільною метою для всієї родини. Завжди дружні Дядюшині ще більше згуртувалися довкола молодої жінки. «Чоловік, сестра, батьки ¬– всі мене дуже підтримують морально, допомагають матеріально та фізично, перейнявши роботу по господарству. А дітки подорослішали просто на очах. Вони – мої янголи, втішають та надихають мене боротися з хворобою», – з ніжністю про сою родину розповідає Ольга. – «Я мрію одужати й піти всією родиною на рибалку – це наша родинна традиція. Мої діти отримують колосальне задоволення, коли витягують рибину з води, а я обожнюю спостерігати за їх щасливими емоціями й розділювати ці миті разом з ними».

Щоб мрії жінки здійснилися і вона одужала їй потрібно пройти ще щонайменше один цикл лікування, який триває три місяці й коштує 180 000 грн. Та в родині таких коштів немає: «Мої рідні дуже підтримують та хвилюються за мене. Але навіть вкупі ми не маємо коштів, щоб продовжити цю терапію».

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛІКАРСЬКИХ ВИПИСОК-ДОСЛІДЖЕНЬ-ДІАГНОЗІВ І ОБСТЕЖЕН

Також по темі:

Добавить комментарий