YR_0306_Kvitna_fund_Auction_materials_production_M_6000x3000

День М – це твій день. Це день кожної жінки, коли ти відкладаєш всі щоденні справи і турботи, приділяючи увагу своєму здоров’ю – відвідуєш мамолога та робиш скринінг молочної залози.

В Україні щороку про діагноз рак молочної залози дізнається більше 15 тисяч жінок, і, на жаль, близько 7 тисяч помирають. Це майже 50%. В той час, як рак молочної залози можна вилікувати у 95% випадків, як показує світова практика. Все, що для цього потрібно – рання діагностика та вчасне лікування.

Саме тому Благодійний фонд «Квітна» впроваджує Всеукраїнський проект, який має стати звичкою кожної українки — День М.

День М – найважливіший день у році для кожної жінки. Можна перенести будь-яку дату, справу, зустріч, і навіть роботу. Але власне здоров’я не перенесеш. Тому візит до мамолога не можна ігнорувати. Здоров’я важливіше за все.

День М – один день на рік вартий життя.

Як показує практика, є декілька основних бар’єрів, які заважають українкам вчасно відвідувати лікарів з метою профілактики захворювань:

  • Незнання;
  • Страх;
  • Пріоритетність інших задач, справ.

Упродовж життя жінки повторюють одні й ті ж дії – робота, прибирання, манікюр, тренування, епіляція – перелік справ утворює систему. Українкам необхідно вписати візит до мамолога в систему своїх справ.

Нічого страшного не відбудеться, якщо ти не зробиш манікюр, не приготуєш вечерю, перенесеш дедлайн. А прийом у мамолога може врятувати твоє життя.

YR_0306_Kvitna_fund_Auction_materials_production_Cups_6000x3000[1] YR_0306_Kvitna_fund_Auction_materials_production_Nails_6000x3000 YR_0306_Kvitna_fund_Auction_materials_production_Weight_6000x3000

Відвідай мамолога – будь впевнена, що ти здорова!

Поділись інформацією на своїй сторінці з хештегом #m_day – щоб твої подруги були обізнаними.

Добавить комментарий