SOCIAL-CANCER-BORD-8000x4000_SHTERN-2

Засновник Благодійного фонду «Квітна», громадський діяч, телеведучий і кулінар Уріель Штерн став обличчям соціального проекту «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі».

Йдеться про візит до мамолога. Це обстеження, яке необхідно проводити всього один раз на рік, і яке може врятувати життя від найбільш поширеного типу онкології серед жінок — раку молочної залози.

Чоловіки не можуть стояти осторонь, коли мова йде про здоров’я близьких жінок.

Жінки так багато віддають — турботи, уваги, часу, і ставлять на перший план сім’ю, чоловіка, дітей, іноді забуваючи або відкладаючи на потім турботу про себе. Прийшов час це змінити. Ми не можемо дозволити українкам помирати через несвоєчасну діагностику.

Приєднуйся до проекту і ти! Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі. Поділися цією статтею в соціальних мережах з хештегом #promise2care — і нехай ще більше людей дізнається, як попередити це захворювання.

Мета проекту — сформувати в Україні культуру профілактики онкологічних захворювань грудей і відповідальності за своє здоров’я. Відвідавши лікаря всього раз на рік, кожна українка може бути впевнена, що вона здорова. Якщо ж захворювання виявили на ранній стадії, то в 96% випадків можна вилікуватися і жити щасливим здоровим життям — без раку молочної залози.

SOCIAL-CANCER-BORD-8000x4000_SHTERN-2

Добавить комментарий