Вікторія Калініна

З проханням про допомогу до Благодійного фонду «Квітна» звернулася 39-річна Вікторія Калініна. У жінки тричі негативний рак молочної залози другої стадії.

Вікторія – багатодітна мама. Разом із чоловіком Олександром вони виховують трьох дітей: трирічну Анастасію, одинадцятирічного Андрія та п’ятнадцятирічного Арсенія. Сім’я проживає в селі Балабине Запорізької області.

Про свій діагноз жінка дізналася в листопаді 2019 року, коли, відчувши ущільнення в грудях, звернулася за консультацією до мамолога.

«Я була впевнена, що просто десь застудила груди. Можливо, тому що я дотримуюся правил з профілактики раку: вигодовувала грудьми Настуню до двох років, не зловживаю алкоголем, не маю зайвої ваги, їм здорову їжу і в родині ніхто не хворів на онкологічне захворювання. До останнього сподівалася, що підозри лікаря помилкові й пухлина виявиться доброякісною», – розповідає Вікторія Калініна. – «Найважче – це очікувати на підтвердження діагнозу. Якби не підтримка моїх дітей, чоловіка й мами, я б не впоралася з цим тягарем».

На жаль, дослідження пухлини Вікторії показали, що захворювання розвивається в дуже агресивній формі.
«Лікарі пояснили, що у моєму випадку рахунок йде на години, навіть не дні. Тому 8 грудня, через кілька днів після повного обстеження, мені ввели перший курс хіміотерапії», – згадує підопічна фонду.
Позаду у Вікторії чотири курси хіміотерапії, завдяки яким у жінки спостерігається позитивна динаміка – пухлина з чотирьох сантиметрів зменшилася до двох. Попереду ще два таких курси, операція, потім нові хіміо- та променеві терапії.

Не дивлячись на довготривале та виснажливе лікування, молода мама впевнена, що одужає. Але, для продовження терапії, жінці потрібна фінансова допомога, оскільки через хворобу Вікторія не може працювати, а зарплатня чоловіка не покриває витрати на трьох дітей і дороге лікування дружини, вартість якого становить понад 70 000 грн.

«Я знаю, що обов’язково одужаю. Навіть намагаюся відноситися до свого захворювання як до застуди, яка обов’язково мине, але необхідно пройти лікування», – стверджує Вікторія і ділиться своєю вірою з іншими. – «Спочатку мені було складно повірити в своє одужання. Я була у депресії. І тоді я натрапила на статтю, яка кардинально змінила мій налаштованість. Автор публікації, молода дівчина з аналогічним діагнозом, розповідаючи свою історію, ніби говорила про мене. Зараз вона в ремісії. Її приклад тієї миті був ключовим для мене. Сподіваюся, моя стійкість допоможе не лише мені, а й іншим, хворим на рак жінкам, повірити в себе та впоратися з хворобою».

ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛІКАРСЬКИХ ВИПИСОК-ДОСЛІДЖЕНЬ-ДІАГНОЗІВ І ОБСТЕЖЕН

Також по темі:

Добавить комментарий