жджд

У штаті Вашингтон померла багатодітна мати після підтвердження у неї вірусу COVID-19. Жінка перебувала у ремісії після лікування раку молочної залози четвертої стадії.

42-річна Санді Руттер померла у понеділок, залишивши сиротами шістьох дітей: тринадцяти, чотирнадцяти, п’ятнадцяти, двадцяти, двадцяти одного та двадцяти чотирьох років. Чоловік Санді помер кілька років тому, повідомляє FOXNEWS channel.

«Зараз у дітей дуже складний період. Вони пережили втрату батька, а зараз залишилися і без мами. Санді була дивовижною мамою і прищеплювала своїм дітям лише справжні цінності», – йдеться у повідомленні сторінки GoFundMe.– «Я ніколи не бачив дружніших братів та сестер, ніж ці. Вони завжди тримаються разом і опікуються одне одним».

жжж

Вперше Раттер відчула себе зле близько двох тижнів тому. Жінка відвідала місцеву лікарню, але лікарі, не побачивши загрози, відправили жінку лікуватися до дому. За кілька днів стан Санді різко погіршився. У жінки спостерігалися два основні симптоми вірусу COVID-19: гарячка та ускладнення дихання. Один із синів відвіз Санді до медичного центру Providence Medical Center, де жінка померла вже за тиждень.

Наслідки ураження коронавірусом є вкрай небезпечними для онкохворих та людей у ремісії, оскільки їх імунна система, зазвичай, ослаблена як раком, так і лікуванням онкологічного захворювання.

«Для більшості людей COVID-19 не представляє серйозної загрози і має тимчасовий ефект. Але не у випадку із хворими на рак людьми, або людьми, що закінчили лікування й перебувають у ремісії. Здебільшого їх імунна система ще слабка, хоча, звичайно, все індивідуально», –  заявляє Американське товариство з раку.

«У зв’язку з тривалим та складним лікуванням, імунна система Санді ще не встигла повністю відновитися й не «спрацювала» проти коронавірусу», – йдеться у повідомленні GoFundMe.

«Вона була прекрасною подругою, неймовірною матір’ю та чудовою дружиною», – розповіла знайома Санді Джессіка Харріс у KOMO News. – «Ми спустошені та приголомшені. Вона перемогла рак і програла коронавірусу. Це просто божевілля».

Добавить комментарий