cbc791e4f75f50cae84f8c67cb6c639837263715_sm

Проект підтримки медичних працівників, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом, ініційований Благодійним фондом «Квітна», підтримала Українська біржа благодійності. Таким чином, тепер стало ще зручніше долучитися до збору коштів на ремонт 12 наявних апаратів штучної вентиляції легень.

Допоможи лікарям посильним внеском за посиланням: https://ubb.org.ua/uk/project/6059/# 

Українська біржа благодійності проводить додаткові перевірки чесності і прозорості проектів, тому ви можете бути впевнені, що ваші кошти у повному обсязі будуть направлені саме на цей проект.

«Сьогодні ми вже маємо першого хворого на коронавірус медичного працівника у Національному інституті раку, і, на жаль, це лише початок. Світові тенденції демонструють високий рівень захворюваності на Covid-19 саме у медичних працівників, і ми зобов’язані їм допомогти, інакше нам допомагати буде нікому», — наголошує засновник благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн.

Зробити посильний внесок можна за посиланням: https://ubb.org.ua/uk/project/6059/# 

Screenshot_1

Нагадаємо, Благодійний фонд «Квітна» ініціював збір коштів на ремонт 12 апаратів штучної вентиляції легень, які знаходяться в Національному інституті раку. Відремонтувати 12 наявних апаратів – дешевше, ніж придбати один. Сотні життів будуть врятовані під час епідемії коронавірусу та після неї завдяки цим апаратам ШВЛ.

Лікарі головного онкологічного медичного закладу країни щодня рятують життя сотень українців від онкологічних захворювань. Але в період пандемії результат одужання пацієнтів залежить не лише від методів лікування та індивідуальних здібностей організму онкохворого, але й від необхідного обладнання та стану здоров’я самого лікаря.

Аби медики могли продовжувати рятувати життя українців у період пандемії COVID-19, необхідно їм допомогти і зробити ремонт дванадцяти наявних в НІР апаратів ШВЛ. Це перестало бути проблемою «когось, а не мене», хвороба готова увійти в кожну родину. Наша задача – берегти себе і допомагати лікарям, які сьогодні знаходяться на передовій. Завдяки допомозі партнера Фонду нам вдалося уже замовити кисневі датчики для цих апаратів на суму 150 тис. грн.

Приєднатися до проекту: https://ubb.org.ua/uk/project/6059/#

Добавить комментарий