Звіт липень

Дякуємо усім, хто в липні 2020 року долучився до реалізації соціальної місії Благодійного фонду «Квітна» за здорове майбутнє українських жінок.

17 липня Благодійний фонд «Квітна» передав до Національного інституту раку 11 кисневих датчиків, які необхідні для коректної роботи апаратів штучної вентиляції легень. Це життєво важливе придбання стало можливим завдяки допомозі постійного партнера Фонду — Аптеки Доброго Дня, яка виділила 150 тисяч гривень на придбання обладнання.

Одна з найулюбленіших ведучих телеканалу СТБ Надія Матвєєва стала амбасадором соціального проекту Благодійного фонду «Квітна», який носить назву «Обіцяй собі берегти себе». Надія Матвєєва знає все про те, як бути здоровою, гарно виглядати, бути в гармонії з собою та світом. Саме тому телеведуча не може стояти осторонь проблеми, яка щороку забирає життя близько семи тисяч українок. Щорічне обстеження у мамолога і регулярний самоогляд допомагають жінкам у всьому світі попередити або вчасно виявити рак молочної залози. Саме тому кожна українка повинна взяти собі за звичку один раз на рік відвідувати лікаря-мамолога, щоб бути впевненою у власному здоров’ї та майбутньому.

21 липня засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн взяв участь в обговоренні законопроекту про дистанційну торгівлю лікарськими засобами. На зустрічі представники влади, регуляторних служб, громадських організацій, власники аптечних мереж обговорили питання розвитку ринку і регуляторних механізмів забезпечення безпеки пацієнтів при здійсненні електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами в Україні.

У другий літній місяць ми також провели надзвичайно актуальну і корисну розмову з доктором-дерматологом, заслуженим лікарем України Ольгою Богомолець на тему впливу сонячного проміння і тепла, безпеки в літній період і як вберегтися від раку шкіри.

Благодійний фонд «Квітна» став учасником проекту #ГривняВдень, організованим благодійним фондом «Монофонд». Підтримати фонд можна за посиланням. Уже за липень ми отримали 125 грн благодійної допомоги.

30 липня на Радіо НВ ми обговорили питання профілактики раку молочної залози і розповіли про соціальний проект «Обіцяй собі берегти себе». Гості студії: головний спеціаліст зі зв`язків з громадськістю та ЗМІ фонду «Квітна» Олена Берегова і телеведуча, амбасадор проекту «Обіцяй собі берегти себе» Марічка Падалко.

У липні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 155 550,83 грн. Завдяки цим коштам нам вдалося:

  • Лікування та придбання препаратів для підопічних — 25 901,79 грн.
  • Гарантійні листи на лікування підопічних – 359 114 грн.
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 71 762,91 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий