звіт

Літо 2021 року добігло до свого завершення, і ми готові поділитися досягненнями та подіями, які відбулися в останній літній місяць з Благодійним фондом «Квітна».

Важливою зміною у проведенні конкурсу краси нового формату «Квітуча українка» стали нові дати завершення конкурсу. Отже, конкурс триватиме до 1 жовтня 2021 року, або до моменту реєстрації мінімум шести учасниць у кожному регіональному центрі конкурсу: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро. Зміни мають на меті збереження формату конкурсу та забезпечення можливості для участі кожної бажаючої. Взяти участь або підтримати голосом учасниць можна за посиланням: https://ikvitna.org/

13 серпня у приміщенні конференц-залу Olympic Hall відбулася урочиста церемонія нагородження переможців четвертого регіонального конкурсу «Благодійна Київщина-2020». У номінації «Регіональна благодійність» друге місце посів Благодійний фонд «Квітна». За свою активну інформаційно-просвітницьку діяльність Фонд отримав визнання та нагороду від організаторів конкурсу.

У серпні БФ «Квітна» традиційно подарував своїм активним підписницям п’ять футболок із соціальним меседжем “Відклади дедлайн”.

Також за цей місяць нам вдалося ще на крок наблизитися до оплати операційного втручання нашій підопічній Людмилі Козловій. Завдяки допомозі кожного з нас наразі зібрано 20 964,74 грн. Повна вартість операції, яка запланована уже через місяць, 110 000 грн.

Благодійна допомога, яка надійшла на рахунок Фонду від фізичних осіб у серпні, склала 74 224,83 грн.

Кошти, що надійшли на рахунок БФ «Квітна» у серпні 2021 року, були спрямовані на:

  • Оплату обладнання для НІР — 29 000 грн;
  • Виготовлення та просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму 29 624,54 грн.

 

Ми — за здоров’я і щасливе життя! Приєднуйтесь до нас!

Добавить комментарий