FB_IMG_1634484247280

Підопічній Благодійного фонду «Квітна» Ганні Демідовій 39 років. Вона — мама-одиначка, яка виховує чотирирічного сина з інвалідністю на ім’я Демід. У жінки рак молочної залози, який, спровокований мутацією гену BRCA-2, повторився вдруге через десять років, а також інвалідність після лікування попереднього онкологічного захворювання.

Ганна народилася і виросла в Криму під Джанкоєм. На материкову частину України переїхала, будучи студенткою. Після закінчення університету залишилася жити та працювати у смт Комишеваха у Запорізькій області. Незабаром там у неї з’явилася сім’я та вірні друзі.

Про рак грудей Ганна вперше дізналася в 2012 році, через два роки після заміжжя. Потім були роки важкої боротьби із захворюванням.

«На жаль, багато моїх родичів по батьковій лінії мали онкологічні захворювання. Серед них дві двоюрідні сестри і тітка, які померли від раку грудей. Знаючи про спадковість, я завжди була уважною до свого здоров’я. Як і в першому, так і в другому випадку я сама розгледіла пухлину в грудях і одразу звернулася до лікаря. Моя пильність допомогла двічі діагностувати рак на початковій стадії, але він виявився дуже агресивним, а через мутацію гену BRCA-2 ще й має схильність до рецидиву. У 2012 році рак був у лівій залозі, тепер — у правій, — розповідає Ганна Демідова. — Коли я вперше зіткнулася із хворобою, не робила генетичного секвенування, оскільки такі аналізи тоді не здійснювали в Україні. Якби сьогоднішні знання були відомі лікарям десять років тому, другого раку можна було б уникнути».

Під час опромінення Ганні пошкодили пучок нервів у ключиці, і вона втратила чутливість лівої руки, що призвело до інвалідності. Але, як справжній борець, жінка почала шукати вихід із ситуації, що склалася, аби жити повноцінним життям: зайнялася вирощуванням квітів і через п’ять років з дозволу лікарів зважилася на вагітність.

Майже весь період виношування малюка вона провела у лікарні. Хлопчик народився восьмимісячним із гіпоксією. Завдяки медикам та материнській любові маленький Дьома вижив. Але, на жаль, у дитини органічна затримка розвитку і вона від народження перебуває на інвалідності.

Чоловік Ганни не витримав труднощів, спричинених хворобою дитини, і коли жінка перебувала у декретній відпустці, покинув сім’ю. З того часу єдиним сенсом життя для Ганни став її синочок, який день за днем міцнішає і огортає її ніжністю та любов’ю. Також неймовірну підтримку жінці надає її мама.

«Це дві найрідніші та найближчі людини для мене: моє блакитнооке янголятко і матуся, — ділиться підопічна БФ «Квітна». — Мама дуже хвилюється і засмучується через мене. А я у відповідь живу з хвилюваннями за неї. Ніч не могла спати, перш ніж розповіла їй про повторний діагноз. Все боялася, що в неї підніметься цукор і зросте тиск. Мама зараз дуже слабка, ледве ходить. Але, щоб хоч якось допомогти мені, тримає корову. Є ще брат, якого я також дуже люблю і знаю, що він переживає за мене. Але ситуація із Кримом дуже ускладнює наші особисті зустрічі».

Крім рідних Ганна із ніжністю в голосі розповідає про своїх друзів, які вже стали для неї сім’єю — це подруга Ірина, з якою Ганна разом проходила лікування у 2012 році, хрещена Дьоми Наталя та сусідка — бабуся Люба. Ці люди допомагають їй у всьому: зустрічають з поїзда після хіміотерапії, піклуються про малюка під час лікування мами, у моменти її поганого самопочуття допомагають по дому, а також надають їй вкрай важливу моральну та фінансову допомогу.

Завдяки їхній підтримці, Ганна змогла пройти безліч медичних обстежень та чотири курси червоної хіміотерапії. Але на початку січня у жінки має відбутися подвійна мастектомія, після якої буде сплановано подальше лікування.

Вартість операції складає 108 065 грн. Грошей для її проведення у самотньої мами немає. Тому ми просимо всіх небайдужих допомогти Ганні, адже вона дуже потрібна маленькому синові.

Також по темі:

Добавить комментарий