укр

Вже більше двох місяців усі українці стоять на обороні своєї держави, родини та життя. Кожен на своєму місці виконує надважливу роль у цій боротьбі за своє майбутнє та проти російського загарбника. Від самого початку війни Благодійний фонд «Квітна» не припиняв свою роботу ні на день, аби кожен українець та українка мали доступ до життєво важливої інформації, а також ми допомагаємо усім, хто того потребує, в рамках своїх можливостей.

З початку війни росії проти України засновник Фонду Уріель Штерн став одним із ініціаторів щодо організації допомоги у забезпеченні необхідними лікарськими засобами людей похилого віку та пенсіонерів, які перебувають в столиці — одному із епіцентрів воєнних дій загарбника упродовж місяця. Задля життєво важливої допомоги у часи кривавої війни в Україні вдалося акумулювати близько 100 тис грн.

19 квітня 2022 року засновника БФ «Квітна» Уріеля Штерна призначено позаштатним радником із гуманітарних питань Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

Сьогодні нагальним питанням в Україні є допомога людям, які стали вимушеними переселенцями всередині своєї країни, покинули власні домівки через активність бойових дій і потребують невідкладної медичної допомоги. Звернувся до Фонду про допомогу оперуючий лікар-гінеколог Юрій Марченко. Жінки, які пережили блокаду, тижнями ховалися у підвалах і страждали від окупантів, потребують гінекологічних операцій. Та, на жаль, в лікарні немає апаратури для проведення лапароскопічного втручання, яке допомагає ЗНАЧНО спростити саму операцію, процес реабілітації, загоєння та подальших репродуктивних планів кожної жінки. Ми звертаємося до кожного, якщо у Вас є можливість допомогти із забезпеченням працючого обладнання для лапароскопії (можливо, б/в), напишіть нам на fond@kvitna.org.

Щодня Благодійний фонд «Квітна» стоїть на «інформаційному фронті». Ми готуємо та публікуємо матеріали про збереження здоров’я, зокрема і в період війни, важливі контакти, де українці можуть отримати медичну допомогу та, звичайно, інформацію про збереження здоров’я грудей та профілактики раку молочної залози.

Наші ресурси:

  • Сайт: https://kvitna.org
  • Facebook: https://www.facebook.com/fondkvitna
  • Instagram: https://www.instagram.com/fondkvitna

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. Зокрема, наш добрий друг БФ «Монофонд» за квітень зібрав 790 грн в рамках проекту «Гривня в день» і перерахував їх на рахунок фонду «Квітна». Крім того, у квітні, від фізичних осіб на рахунок Фонду надійшло 45 806,5грн.

У тому числі завдяки й цим коштам нам вдалося реалізувати:

  • Придбання медичних засобів та ліків – 147 719, 26 грн;
  • Придбання товарів повсякденного користування для пенсіонерів м. Київ – 61 294 грн;
  • Створення та просування інформаційних матеріалів із профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози — 11 635,14грн.

Дорогі українці, бережіть себе та будьмо сильними!

Разом ми переможемо!

Все буде Україна!

Добавить комментарий