photo_2023-06-22_17.54.07

Робота Пересувної медичної платформи, яка з’явилася в Україні за ініціативи Благодійного фонду «Квітна», набирає обертів. Сотні жінок вже мали можливість отримати безкоштовні медичні послуги та перевірити своє здоров’я.

Вже не раз цей пересувний «медичний центр» підтвердив свою актуальність. Про це свідчить і статистика, якою діляться медики.

«Пацієнтки у переважній більшості приходять на огляд без скарг. Але статистика показує, що лише 55% пацієнток здорові і їм рекомендований плановий огляд через рік. Приблизно 18% відвідувачок потребують хірургічного лікування; 27% — необхідно провести кольпоскопію із забором аналізів для точного виставлення діагнозу. Ось чому робота цієї Платформи така важлива. Жінкам потрібні обстеження вже зараз», — розповідає один із лікарів, що веде прийом у Платформі.

Мобільна медична платформа курсує територією всієї України, та в першу чергу на звільнених від окупантів територіях та умовно безпечних регіонах, де перебуває найбільше вимушено переміщених осіб.

«Зараз наша Медична платформа працює на території Баришівської територіальної громади. З лютого до квітня 2022 року 90% населених пунктів громади були окуповані російськими солдатами. Багато хто вбитий, багато хто втратив все майно, житло і переїхав до сіл, куди не дійшли окупанти. Ми розпочали роботу на території села Коржі, яке прийняло велику кількість біженців, незважаючи на те, що саме знаходилося за два кілометри від лінії фронту та постійно обстрілювалося ворожою артилерією», — зазначає засновник БФ «Квітна» Уріель Штерн. – «Якщо на території Вашої громади також проживає велика кількість людей, які були змушені покинути свої домівки через війну і тікати у більш безпечні населені пункти, напишіть нам на fond@kvitna.org. Єдине, що Платформа зможе приїхати у той чи інший населений пункт за умови наявності мінімум 30 жінок, яким потрібно пройти обстеження. Деталі розкажуть наші спеціалісти у відповідь на Ваш лист».

photo_2023-07-19 15.10.39Великою популярністю користується Пересувна медична платформа серед жінок. Вони записуються на прийом, приходять на свій час на обстеження та отримують професійні рекомендації щодо збереження їхнього здоров’я.

«Якби не пересувна медична платформа, мабуть, я ще сто років збиралася б на огляд. Тому я неймовірно вдячна, що ваш фонд реалізував такий важливий проект: лікарі приїхали до мене практично додому, все безкоштовно, обстеження здійснено людяними та кваліфікованими фахівцями. Думаю, тепер уважніше ставитимуся до свого здоров’я і обстежуватимуся регулярно», — зазначає одна із відвідувачок Пересувної медичної платформи.

Нагадаємо, наразі у Пересувній медичній платформі можна пройти первинний мамологічний та гінекологічний огляди, УЗД молочних залоз та органів малого тазу.

photo_2023-07-19 15.10.48

Добавить комментарий