Без заголовка

Sheba Medical Center підтвердив свою позицію як одного з найкращих медичних закладів у світі. Це вже третій рік поспіль, коли Newsweek співпрацює з шановною світовою дослідницькою компанією Statista Inc, щоб скласти рейтинг найкращих лікарень світу, і втретє Sheba Medical Center включено до цього престижного списку разом з іншими відомими медичними закладами, такими як Mayo Clinic, Cleveland Clinic , Massachusetts General Hospital та Toronto General.

Newsweek вказує, що Sheba Medical Center зайняв місце серед найкращих медичних закладів завдяки своїй визначній якості охорони здоров’я, а також інноваціям та передовим дослідженням у медицині, що підтверджує вибір журналу. Варто зазначити, що Шиба зіткнулася з більш серйозною глобальною конкуренцією, оскільки річний рейтинг Newsweek/Statista збільшився з 1000 лікарень у 2020 році до 2000 у 2021 році. Незважаючи на подвоєння числа лікарень, Шиба все одно посіла місце в топ-10 у 2021 році.

Було опитано 25 країн, і остаточний рейтинг лікарень ґрунтується на результатах опитувань пацієнтів, рекомендацій медичних професіоналів та ключових показників медичної діяльності. Десятки тисяч медичних експертів та дослідників взяли участь, поділяючись своїми рекомендаціями щодо лікарень, які відповідають найвищим стандартам охорони здоров’я.

Професор Іцхак Крейсс, генеральний директор Шеба Медікал Центру, випустив таку заяву невдовзі після оголошення:

«Потрапити до десяти кращих лікарень світу втретє поспіль підкреслює, що Ізраїль – це маленька країна зі світовою медициною найвищого рівня і те, що ми називаємо ‘Шиба Глобал Імпакт’. Ця нагорода також свідчить про наш відданий персонал, який невпинно працював, застосовуючи передові методи лікування, обслуговуючи пацієнтів із усіх верств суспільства в ці непрості часи та надаючи безмежно надію. Ми також пишаємося тим, що є головною лікарнею Ізраїлю».

Добавить комментарий