Без заголовка

Avon – косметичний бренд, який з 1997 року веде свою діяльність на території Україні та входить до групи компаній Natura & Co.

Avon Products, Inc виробляє та продає косметичні товари, що включають засоби для догляду за шкірою, парфумерію та декоративну косметику та містить широкий асортимент — це більше ніж 1500 найменувань продукції, включаючи яскраві новинки.

Важливо зазначити, що вже понад 30 років глобальна позиція Avon незмінна – Avon проти тестування на тваринах в індустрії краси, тому компанія відмовилась від дослідів на тваринах, віддаючи перевагу альтернативним способам тестування: застосування комп’ютерного моделювання, проведення лабораторних досліджень на клітинному рівні.

Також Avon має 2 благодійних напрямки – «Місія проти раку молочної залози» та «Місія проти насильства над жінками», в рамках яких ведеться збір коштів для надання підтримки та допомоги потребуючим.

«Місія проти раку молочної залози» існує в Україні з 2001 року. За цей час було зібрано та придбано 21 одинцю мамографічного обладнання для державних медичних закладів. Avon закликає кожну жінку турбуватися про своє здоров’я та вчасно проходити обстеження, адже рання діагностика рятує життя.

«Місія проти насильства над жінками» існує в Україні починаючи з 2009 року. У співпраці з фондами та організаціями надається підтримка постраждалим від будь якого прояву насильства. У 2022 році напрямок надання підтримки було змінено та допомога спрямовується для постраждалих від сексуального чи фізичного насильства внаслідок військових дій на території України. Спільно з UNFPA в 2022 році було відкрито кризову кімнату в м. Чернігів де постраждалі можуть отримати кваліфіковану та необхідну допомогу. Продовжуючи співпрацю планується відкриття нових кризових центрів в інших регіонах України. В продовж 2023 року у співпраці з ГО «Дівчата» постраждалим від сексуального чи фізичного насильства, отримують психологічну необхідну допомогу.

Окрім своїх благодійних напрямків, Avon підтримує українців продуктами першої необхідності у вигляді гігієнічних засобів. Починаючи з 2022 було надано понад 200 тис одиниць товарів на загальну суму більше 16 млн.грн до фондів та організацій, котрі доставляють отриману допомогу до тих, хто зараз найбільше потребує цього.

Добавить комментарий