гнрек

Всі ми люди. А це значить, недоліки є навіть у «глянцевих» красунь.

Деякі, правда, вважають за краще сором’язливо прикривати на них очі, покращуючи себе то фотошопом, то пластичними операціями. Але і серед знаменитостей чимало жінок, які навчилися приймати себе такими як є.

І цей заразливий приклад варто засвоїти кожній дівчині! Не дивлячись на особливості фігури або особи, всі ці зірки виглядають справді прекрасними. А все тому, що змогли себе полюбити.

Іскра Лоуренс

a-iskra-16-a

Іскра каже, що як модель вона відчуває колосальну відповідальність і розуміє, як модні образи впливають на свідомість молоді. Тому головним для неї стало не шукати мінуси у власному тілі, а, навпаки, бачити в ньому тільки позитивне.

«Якщо у вас, як і у мене, випирають вени, чому, власне, це погано? Мені подобається подавати себе такою, яка я є. Це дозволяє мені відчувати себе красивіше — знання, що я подобаюся людям такий як є справді, «- говорить Лоуренс.

Адель

x_3e7ef47a

«У цьому світі ви представлені в єдиному екземплярі. так з чого б вам хотіти виглядати якось інакше, не схожим на себе? Навіщо хотіти таку ж зачіску, як у всіх, і дотримуватися думок, які поділяють інші? »- Ось що говорить про сприйняття себе співачка Адель.

Мелисса МакКарті

28df749800000578-3088505-image-m-74_1432108819272

«У нашій країні епідемія: дівчатка і жінки відчувають себе якимось не такими через те, що не схожі на еталонні 5% людства. це починається в підлітковому віці. У мене такий підхід: якщо це не на шкоду здоров’ю, насолоджуйтеся і приймайте своє тіло таким як є », — ділиться акторка.

Дженніфер Лопес

1438067256_5891598

Дженні довела, що нестандартна фігура — це прекрасно, задовго до того як це стало мейнстрімом.

«Я не моделька за 1,80 і розмір одягу у мене далеко не 32. Але я впевнена, що красиве і здорове тіло — це не про змагання з іншими, це про спробу бути найкращою на світі Собою», — каже Лопес. І з нею важко не погодитись!

Дрю Беррімор

maxresdefault

«Я б збожеволіла, якби була одержима своїм зовнішнім виглядом. Я просто така як є, нехай моє тіло і не створено для бікіні. Думаю, це дуже важливо — щоб те, що ми показує себе, один одному і нашим дітям було реальним », — стверджує відома актриса.

Источник

Добавить комментарий