SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_POPLAVSKA_PREVIEW-2

У пам’ять про прекрасну жінку і талановиту акторку Марину Поплавську Благодійний фонд «Квітна» започатковує роботу кольпоскопу у Пересувній медичній платформі. Цей новий високоточний німецький апарат  допомагатиме лікарям у проведенні максимально точних обстежень репродуктивної системи жінок та постановки точних діагнозів. Так як мріяла Марина Поплавська – турбуватися про тих, про кого більше немає кому подбати.

Сповнена енергії, гумору і доброти акторка «Дизель Студіо» Марина Поплавська була активною учасницею благодійних та соціальних ініціатив фонду «Квітна», допомагала жінкам і пропагувала здоров’я, любов і турботу про себе.

«Того року взявши до рук телефон ввечері 20 жовтня я побачив два повідомлення – теплі та щирі привітання з днем народження від Марини та повідомлення працівника Фонду про її загибель… — згадує засновник БФ «Квітна» Уріель Штерн. — Марина Поплавська була чудовою людиною, дуже талановитою артисткою та великим другом фонду. Брала участь у наших просвітницьких кампаніях, допомагала жінкам звернутись до фонду з різних питань. Я завжди хотів присвятити великий проект на честь Марини Поплавської. І ось нарешті це сталося».

Нагадаємо, придбання кольпоскопу для Пересувної медичної платформи стало можливим завдяки отриманому гранту від Міжнародного союзу по боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Сьогодні в Україні відзначають День боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Це важлива дата для благодійного фонду «Квітна», але крім рожевої стрічки, цей день покрила і чорна. П’ять років тому, 20 жовтня 2018 року, загинула Марина Поплавська.

SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_POPLAVSKA_PREVIEW-2

Добавить комментарий