Браслет, гравіювання

Цього року ювелірний дім SOVA став партнером Благодійного фонду «Квітна» та створив лімітований рожевий браслет, всі кошти з продажу якого були спрямовані на підтримку роботи Пересувної медичної платформи. Ця особлива ініціатива привернула увагу більш ніж 5 мільйонів жінок до Всесвітнього місяця боротьби проти раку грудей, який називають «рожевим» жовтнем.

«Метою нашої благодійної ініціативи було зібрати кошти на підтримку роботи Мобільної медичної платформи у жовтні. За цей місяць жінки з деокупованої Чернігівської області та Білоцерківського району мали змогу безкоштовно пройти обстеження. Вдячні нашим клієнтам, адже ми отримали колосальну підтримку та сотні надихаючих відгуків про проєкт. Сотні браслетів були розкуплені в різних містах України вже за кілька тижнів. Завдяки цьому нам вдалося продовжити підтримку роботи Платформи і в інших населених пунктах. Загалом нам вдалося зібрати більш ніж 300 000 грн», — говорить Христина Башлій, директорка з маркетингу SOVA.

Жінки на обстеженні

В підтримку благодійної ініціативи, ювелірний дім SOVA також презентував відеопроєкт «Це груди», аби ще більше жінок могли дізнатися про важливість турботи про себе. У цьому спецпроєкті героїні, що побороли діагноз, а також лікар-мамолог відповідають на питання, які цікавлять тисячі жінок. Переглянути відео можна за посиланням.

Проєкт підтримали лідери думок — Тетяна Парфільєва, Таня Пренткович, Наталі Литвин, Емма Антонюк, Джамала, Наталя Могилевська, Надія Матвєєва,  Ірина Сопонару, Наталія Денисенко та багато інших.

Лідери думок, які підтримали проєкт

Завдяки проєкту бренду SOVA та БФ«Квітна» вдалося звернути увагу більш ніж 5 мільйонів жінок на питання турботи про себе та донести меседж важливості регулярних обстежень. 

Пересувна медична платформа зможе продовжувати свою роботу та надавати безкоштовні обстеження для жінок, які дуже цього потребують, постраждали від воєнних дій в Україні, не можуть собі дозволити профілактичні обстеження, та довгий час відкладали візит до лікаря, навіть якщо дуже цього потребували. Нагадаємо, у Платформі жінки можуть пройти первинні мамологічний та гінекологічний огляди, а також УЗ-діагностику органів малого тазу та молочних залоз. Це базовий чек-ап жіночого здоров’я, який необхідно виконувати мінімум раз на рік кожній жінці.

Добавить комментарий