IMG_1314

Коваленко Володимир Вікторович, висловлює підтримку благодійному фонду «Квітна» і ділиться своїм досвідом співпраці з пересувною медичною платформою.

Розпочнімо нашу розмову про вашу основну та благодійну діяльність, ну і звісно про співпрацю з благодійним фондом «Квітна»? 

Як депутат Чернігівської міської ради від Партії «Рідний дім «,працюю в комісії з питань  архітектури, будівництва та земельних відносин. Незважаючи на відсутність фахового відношення до медицини, я завжди підтримую проєкти, пов’язані з цією галуззю, оскільки це стосується здоров’я.

Я висловлюю щиру вдячність Благодійному фонду «Квітна» за їхню надзвичайно важливу роботу у сфері медичних обстежень для жінок. Навіть в умовах війни, коли доступ до медичних послуг ускладнений, благодійний фонд, надає можливість жінкам отримати безкоштовні обстеження.

Сучасні реалії показують, що доступ до медичної допомоги став складнішим, особливо на територіях ,які зазнали значного пошкодження від агресора. Наше місто,Чернігів, не було винятком і зазнало серйозних збитків від обстрілів, включаючи руйнування багатьох лікарень.

Проєкт , який запроваджено фондом «Квітна», надає жінкам можливість все більше дбати про своє здоров’я і вчасно виявляти онкологічні захворювання, що може запобігти їх подальшому розвитку. Хоча в місті самовіддано працюють комунальні заклади охорони здоров’я, медичні послуги не завжди є легкодоступні, а в приватних клініках вони часто недосяжні для багатьох громадян через високу вартість.

Я радо підтримую ініціативу , пересувної медичної платформи, і ціную таких людей за їхні благі наміри та можливість проведення таких важливих обстежень у нашому місті. Враховуючи труднощі сучасного життя та фінансові обмеження, така діяльність дійсно сприяє підтримці здоров’я жінок і заслуговує нашої поваги та підтримки.

IMG_1347

Чим ви займались на початку повномасштабного вторгнення?

Спочатку, я відвіз свою родину у безпечне місце, на дачу у підвал, відповідно вони там провели деякий час, коли були сильні обстріли.

Я співпрацював з мером міста та іншими депутатами, вирішували першочергові питання. Багато депутатів проводили волонтерську діяльність,організовували харчування для тих хто потребував. Також надавали громадянам допомогу, і допомагали нашим побратимам сумським прикордонникам.

У перші дні війни наші земляки об’єдналися, і ми отримували безкоштовно різні ресурси від магазинів, аптек та підприємців. Ми також допомагали відновлювати пошкоджені будівлі, забезпечуючи потерпілих плівкою для тимчасового захисту у будівлях, де були вибухами вибиті вікна.

З плином часу ми розширили нашу допомогу, привозячи різні гуманітарні товари з Києва, включаючи засоби особистої гігієни, харчові продукти, крупи, соки та одяг. У міру загострення ситуації нам доводилося знаходити ці товари в інших регіонів, де вони були доступніші.

Ми зв’язувалися з медичними установами та лікарями, намагаючись забезпечити медичні засоби та ліки тим, хто потребував найбільше. Наша головна мета полягала в тому, щоб забезпечити безпеку, комфорт та допомогу тим, хто цього найбільше потребував під час цих важких часів.

Хочу зазначити, що однією з наших значущих ініціатив була організація масштабної гуманітарної допомоги з Франції, в рамках якої ми доставили значну кількість медикаментів та медичного обладнання благодійному фонду «Паляниця» , які в подальшому передавались до лікарень.

В березні місяці ми розпочали евакуаційні рейси для людей, які прагнули залишити місто і вирушити у безпечні місця, забезпечуючи їм можливість добратися до Києва та інших напрямків за їх вибором.

Як часто ви підтримуєте благодійні ініціативи , і чи мали досвід співпраці з подібними фондами?

Так, я підтримую благодійні ініціативи, і акція від Фонду «Квітна» в Чернігові — це перший раз, коли я маю можливість взяти в ній участь, і це дійсно радісно. Наш регіон завжди відзначався активністю та солідарністю своїх мешканців, особливо під час складних обставин. Під час облоги Чернігова багато наших жінок в критичному становищі .Ця єдність і активність були надзвичайно важливими в той період.

До речі, я щойно повернувся з місця, де розміщена пересувна медична платформа, і сміливо можу сказати, що мої враження дуже позитивні. Ми отримали велику кількість записів від жінок, які скористалися цією можливості. Всі вони виражають вдячність і задоволення від отриманих оглядів лікарів.

Я хочу наголосити, що пересувна медична платформа не лише допомагає жінкам виявляти онкологічні захворювання, але й надає їм можливість звернутися до лікаря та отримати консультацію щодо їхнього здоров’я. Це важливо, оскільки забезпечення доступу до медичної допомоги є однією з найбільших турбот нашого суспільства.

Крім того ,такі ініціативи створюють позитивний настрій та віру в краще майбутнє серед наших громадян. Вони демонструють, що навіть у складних обставинах, коли нація переживає випробування, люди готові допомагати один одному та робити свій внесок у розвиток суспільства.

Я радий допомагати й надалі у цій ініціативі, оскільки вона позитивно впливає на нашу громаду. Це доказ того, що разом ми можемо подолати будь –які труднощі та створити краще майбутнє для всіх нас . Я щиро вдячний Фонду»Квітна» за їхню велику роботу та прирівнюю цю справу до благородних дій ,які підтримують здоров’я та добробут нашого громадянства.

Яким ви бачите майбутнє Чернігова?

Чернігів — місто-герой ! Я твердо переконаний, що Україна без сумніву буде переможцем. Я щиро бажаю нашому місту Чернігову і всім громадянам України сили, натхнення і єдності. Ми зобов’язані перемогти в цій війні, і ми обов’язково це зробимо, відбудуємо і створимо ще краще майбутнє для України та нашого красеня міста Чернігова.

Добавить комментарий