укр

Піклуватися про своє жіноче здоров’я потрібно не лише у жовтні, коли весь світ відзначає місяць обізнаності про рак молочної залози. Ми переконані, що дбати про себе необхідно завжди – у будь-який місяць року, день тижня і незважаючи на всі випробування та складнощі, навіть під час війни. Ми пропонуємо вам згадати наші досягнення за жовтень 2023 року.

Пересувна медична платформа, ініційована Благодійним фондом «Квітна», завершила свою 2-тижневу роботу у місті Біла Церква Київської області. За цей час близько 300 жінок змогли пройти обстеження жіночого здоров’я в Пересувній медичній платформі. А з початку жовтня Платформа працювала в селищі Гребінки Білоцерківського району, де було обстежено 198 жінок.

У пам’ять про прекрасну жінку і талановиту акторку Марину Поплавську Благодійний фонд «Квітна» започатковує роботу кольпоскопу у Пересувній медичній платформі. Цей новий високоточний німецький апарат  допомагатиме лікарям у проведенні максимально точних обстежень репродуктивної системи жінок та постановки точних діагнозів. Так як мріяла Марина Поплавська – турбуватися про тих, про кого більше немає кому подбати.

Засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн отримав нагороду у номінації “GR для перемоги” на щорічній премії “GR-Спеціаліст-2023” за реалізацію проекту “Пересувна медична платформа”.

Благодійний фонд «Квітна» придбав медикаменти для лікування хворої на рак молочної залози Галини Ковальової у листопаді. На наступний місяць вартість терапії склала 11260,53 грн.

Ми надзвичайно раді і горді, що багато українських і міжнародних брендів долучилися до «рожевого жовтня» і підтримали ініціативи Благодійного фонду «Квітна».

Цього року Avon став партнером Благодійного фонду «Квітна». В рамках співпраці бренд зробить благодійний внесок, завдяки якому Пересувна медична платформа «Квітна» зможе прийняти та обстежити близько 600 жінок, зокрема на Чернігівщині.

Цього року ювелірний дім SOVA став партнером Благодійного фонду «Квітна» та створив лімітований рожевий браслет, всі кошти з продажу якого були спрямовані на підтримку роботи Пересувної медичної платформи. Ця особлива ініціатива привернула увагу більш ніж 5 мільйонів жінок до Всесвітнього місяця боротьби проти раку грудей, який називають «рожевим» жовтнем. Загалом бренду вдалося зібрати більш ніж 300 000 грн.

Вже четвертий рік поспіль Revitalash Україна долучається до Всесвітнього місяця обізнаності про рак молочної залози та підтримує ініціативи Благодійного фонду «Квітна». Цього року RevitaLash Україна зробив благодійний внесок до БФ «Квітна», який буде спрямований на допомогу жінкам, які наразі проходять лікування від раку молочної залози. Зараз це надзвичайно важлива допомога для підопічних БФ «Квітна», які ведуть боротьбу за своє життя. А фінансовий внесок головного офісу бренду буде спрямований на підтримку роботи Пересувної медичної платформи – ініціативи, що спрямована на збереження здоров’я українок, які найбільше постраждали від війни.

Крім того, RevitaLash Ukraine передав 500 наборів засобів для відновлення вій та брів у чотири медичні заклади України, аби допомогти жінкам швидше впоратися з наслідками хіміотерапії та повернути впевненість у собі.

Новий кампейн Sleeper до Місяця боротьби з раком молочної залози втілений в життя українською фотографкою та має на меті надихнути жінок у всьому світі піклуватися про своє тіло. В рамках ініціативи бренд прагне заохотити жінок робити щорічне УЗД грудей як прояв любові до себе. Крім того, протягом жовтня Sleeper перерахує 10% доходу від продажів рожевих речей онлайн на підтримку хворих на рак молочної залози в Україні.

Український бренд комфортного одягу для спорту і фітнесу «KAZE sport» підтримав Всесвітню ініціативу з боротьби з раком молочної залози. Цього року бренд підтримав роботу Благодійного фонду «Квітна». З 24 жовтня до 3 листопада з кожної покупки «KAZE sport» надсилав 10% від суми на розрахунковий рахунок БФ «Квітна».

Відомий бренд догляду за шкірою iS CLINICAL Ukraine провів благодійний розіграш, присвячений «рожевому жовтню». Таким чином було зібрано 16 053 грн, які були перераховані до Благодійного фонду «Квітна» у повному обсязі.

Український бренд зі світовим іменем BlackSeaTribe долучився до «рожевого» жовтня та ініціював благодійну кампанію з метою підтримки здоров’я жінок України. BlackSeaTribe ініціював кампанію «Pink sale» задля збору коштів та допомоги жінкам, які проходять етапи лікування від раку молочної залози.

Цього року Zelen.Coffeeshop упродовж тижня всі кошти від продажів рожевих макаронс та тортиків переводили на рахунок Благодійного фонду «Квітна» для допомоги жінкам, що зіштовхнулися з раком молочної залози. Таким чином було зібрано 3656 грн, які вже перераховані у Фонд.

Благодійний фонд “Квітна” та Спеціалізований мамологічний центр провели розіграш 10 безкоштовних обстежень грудей. 10 переможниць змогли пройти УЗД чи мамографію з консультацією лікаря-мамолога.

Anywell запустив PINK розпродаж на сайті та в магазині. Шукай розділ PINK MONTH, купуй зі знижками та допомагай благодійному фонду “Квітна” рятувати жінок від раку – 10% від продажів Anywell направляє у фонд. Акція продовжена до 1 грудня 2023 року.

Крім того, долучилися до до «рожевого» жовтня та надсилали відсотуи від продажів до БФ «Квітна» такі бренди:

  • stories передав 20% з продажів своїх рожевих та червоних комплектів.
  • satisfaction_ua 10% від продажу акційних товарів передав до Благодійного фонду “Квітна”.
  • purrsense.me надіслав 10% від кожного замовлення у БФ «Квітна».

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим.

У жовтні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 68 455,47 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Придбання обладнання в НІР – 33 843,00 грн.
  • Придбання медикаментів – 129 123,46 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя! 

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий