pasted-image-0

Завдяки отриманому в цьому році гранту від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями Благодійному фонду «Квітна» вдалося придбати відео-систему для кольпоскопа.

Це набір під назвою Camera XCAMLITE1080BAHDMI. Завдяки цьому обладнанню жінки за показаннями зможуть проходити обстеження шийки матки за допомогою нового високоточного кольпоскопа прямо у Платформі. Це обстеження, як і решта, що надаються у «мобільній клініці», буде абсолютно безкоштовним.

Медики, що працюють у Платформі, уже готуються пройти навчання щодо роботи на нашому кольпоскопі, аби проводити найточніші та найсучасніші обстеження відвідувачкам «клініки на колесах».

Отже, після ремонту Платформа з новими силами та оновленим сучасним обладнанням продовжить свій рух Україною задля наших жінок та їхнього здоров’я.

Нагадаємо, Міжнародний союз боротьби з онкологічними захворюваннями (The Union for International Cancer Control) – це головна організація світу, що займається проблемами онкологічних захворювань та регулює їхнє вирішення. Саме за ініціативи UICC 4 лютого було проголошене Всесвітнім днем боротьби проти раку, коли увага всього світу привертається до цих захворювань, аби якомога ефективніше сприяти новим здобуткам у цій сфері.

Добавить комментарий