photo_2023-06-13-10.37.36-1024x767

В Пересувній медичній платформі БФ «Квітна» будуть доступні нові дослідження, а саме діагностика тест-смужками для визначення pH вагінальних виділень.

Це стало можливим завдяки отриманому гранту від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями.

Зміна pH вагінального середовища може бути пов’язана з інфекціями і може бути діагностичним маркером захворювань жіночої статевої системи вже на ранніх стадіях. Саме тому так важливо при гінекологічному огляді проводити і це тестування. Це швидка і безболісна процедура. Вимірювання pH вагінальних виділень рекомендовано чинними національними та європейськими стандартами медичної допомоги.

Отже, після ремонту Платформа з новими силами, оновленим сучасним обладнанням та новими можливостями діагностики продовжить свій рух Україною задля наших жінок та їхнього здоров’я.

Нагадаємо, Міжнародний союз боротьби з онкологічними захворюваннями (The Union for International Cancer Control) – це головна організація світу, що займається проблемами онкологічних захворювань та регулює їхнє вирішення. Саме за ініціативи UICC 4 лютого було проголошене Всесвітнім днем боротьби проти раку, коли увага всього світу привертається до цих захворювань, аби якомога ефективніше сприяти новим здобуткам у цій сфері.

Добавить комментарий