січень

Не зупиняючись ні на день ми продовжуємо працювати заради життя та здоров’я українських жінок. І з нового року продовжуємо свою місію та запрошуємо долучитися до неї кожного.

Благодійний фонд «Квітна» отримав грант від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями на придбання необхідного обладнання та реагентів для Пересувної медичної платформи.

У 2023 році почала свою роботу Пересувна медична платформа Благодійного фонду «Квітна». З травня і до кінця минулого року в рамках цієї ініціативи було безкоштовно обстежено тисячі жінок у десятках населених пунктів. У грудні дорогою на локацію в Дніпропетровській області Платформа в ожеледь злетіла з траси, уникаючи ДТП. Не зважаючи на це, нам все ж вдалося доїхати до населеного пункту та вчасно розпочати прийом. Наприкінці 2023 року внаслідок обстрілів Платформа отримала «наскрізні поранення» даху і бічних стінок уламками. Наразі Пересувна медична платформа перебуває на ремонті, готуючись до нових подорожей Україною та прийому наших жінок на безкоштовні медичні огляди.

У грудні Пересувна медична Платформа БФ «Квітна» вела прийом відвідувачок у містечку Підгородне, що на Дніпропетровщині. Відвідувачки Платформи поділилися своїми враженнями про прийом, ознайомитися з відгуками жінок можна за посиланням: https://kvitna.org/10477-vdyachnist-zhinok-dnipropetrovshhini.html

Завдяки підтримці спонсорів і донатам фізичних осіб підопічна Фонду Галина Ковальова продовжує боротьбу з раком молочної залози. На лікування у січні було придбано ліків на 9 974,99 грн.

Завдяки нашим партнерам і допомозі всіх небайдужих Фонду вдалося зібрати кошти на всі необхідні для лікування у січні препарати Тетяні Омельченко у розмірі 24 888,39 грн.

Партнер Благодійного фонду «Квітна» бренд RevitaLash Україна отримав нагороду Resilience Award за розвиток в умовах війни та щорічну участь у Філантропній програмі Eternally Pink. Даріел Брінкенгофф, донька співзасновників бренду, а сьогодні віце-президентка компанії, розповіла про Пересувну медичну платформу БФ «Квітна», на роботу якої була спрямована допомога головного офісу у 2023 році.

У січні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 10 138,42 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Придбання медикаментів – 36 866,6 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий