Наталя Миронова пройшла весь необхідний курс хіміотерапії для того, щоб знищити рак. Благодійний фонд Квітна оплатив жінці назначене лікарями лікування, це було б неможливо, якщо б не ви, наші благодійники! Дякуємо кожному, хто приєднався до боротьби проти раку!
«Хочу сказати щире дякую, я жива завдяки вам. І будь ласка , дорогі жінки, обстежуйтесь! Це врятує вам життя,» — Наталя Миронова.
Це історія про любов до життя, оптимізм і відвагу простої луганської жінки, яка знайшла в собі сили боротися, незважаючи на страшний діагноз — рак молочної залози.
Коли Наталя була змушена тікати з зони АТО — сподівалася: ось тепер все буде добре!
Діагноз для Наталії Миронової прогримів в стінах сєвєродонецької клініки настільки ж несподівано, як і постріли за вікном в Луганську трохи раніше.
Їй довелося залишити все. Наталя переїхала в Сєвєродонецьк, взявши з собою з квартири найулюбленіші орхідеї. Квіти стали для неї символом того, що вона вижила в тій страшній війні.
Наталя знала про рак не з чуток: її мама страждала цією хворобою в ті ж 47 років, тому, намацавши ущільнення в грудях — одразу пішла в лікарню. Найгірші підозри жінки підтвердилися.
Орхідеї стали для Наталі джерелом натхнення та символом життєлюбства, адже вони одного разу разом вже вижили. Наталя, за допомогою благодійності, переїхала в київську область, подзвонила в кращу онкологічну клініку України, де озвучили суму операції — 70000 грн. Сім’я шукала гроші всюди: продали все можливе, позичили у всіх знайомих, і, врешті-решт, зібрали потрібну суму.
Йдучи на повторний огляд, Наталя була впевнена: тепер все буде добре! Але безцінний час було згаяно і рак розвився далі, тому лікарі назвали суму в два рази більшу. Гроші не було фізично звідки брати. Надія була тільки на благодійний фонд Квітна, і ми повністю виправдали довіру жінки, зібравши потрібну суму.
Завдяки добрим серцям, Наталія впоралася: вона успішно пройшла операцію та весь курс хіміотерапії.
ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛІКАРСЬКИХ ВИПИСОК-ДОСЛІДЖЕНЬ-ДІАГНОЗІВ І ОБСТЕЖЕНЬ
Інтерв’ю
Орхідеї надихають Наталію на життя
«Орхідея… Найбільш таємнича і загадкова квітка! За різноманіттям форм і кількістю різновидів їй немає рівних! У світі існує понад 1000 різновидів орхідей. Останнім часом ці квіти все частіше з’являються у нас вдома. Але відомості про них часто суперечливі та навіть вигадані. Дозволю собі почати з найпоширеніших в нашому регіоні — фаленопсис. Існує 40 видів цих чудових орхідей. У перекладі з грецької, «Фаленопсис» означає «подібний метелику», і дійсно рослина схожа на хмаринку метеликів, які кружляють… Прикро усвідомлювати, що найпопулярнішим запитом в інтернеті щодо фаленопсис, є крик про допомогу: «Допоможіть врятувати орхідею». Чому ж так відбувається? Невже ця рослина настільки складна в догляді? Я так не думаю. Вся справа в суперечливих порадах щодо догляду за цією квіткою!
Отже, купуючи квітку, ми отримуємо інструкцію від продавця: поливати раз на тиждень, замочивши горщик з рослиною на 30 хвилин у воді. Є інструкції трохи лояльніше — поливати квітку, коли коріння поміняє колір з зеленого на сірий.
Із цих простих порад найчастіше починається повільна загибель нашого фаленопсис! Настають дві однаково тотальні для квітки проблеми — залив із подальшим гниттям коренів і звисанням зів’ялого листя, або посуха, з висиханням і відмиранням коренів, втратою точки зростання та надалі всієї рослини. Чому ж так відбувається і як цього уникнути?
А справа ось у чому. Коріння фаленопсис для його життєдіяльності завжди повинне знаходитися у вологому стані. Вологому! Але в жодному разі не мокрому! А значить, поливати потрібно, коли субстрат майже просохне і тільки всередині залишиться злегка вологим.
Але взимку холодніше й вологіше, ніж, наприклад, влітку, а біля батареї занадто сухо… Маленький горщик висохне раніше, ніж великий і глибокий… Та й субстрат буває різний — суха кора сохне швидше, ніж кокосові чіпси і мох… А значить, неможливо назвати точну кількість часу, через який треба поливати рослину і, до речі сказати, колір коренів теж не допоможе, на жаль. Але вихід все ж таки є, запам’ятовуйте секрет!
Для того, щоб орхідея Фаленопсис росла, квітнула і радувала нас роками, потрібно зробити всього 3 речі:
1. Посади орхідею в горщик так, щоб все коріння вмістилися в нього і бажано помістилося в субстрат (бережи від прямих сонячних променів у денний час влітку);
2. Підбери субстрат так, щоб він не висихав миттєво, і в той же час не створював болото всередині горщика (це може бути 50% кори і 50% кокосових чіпсів, або 70% кори і 30% моху, або кору зробити водоємної, проварити більше 15 годин);
3. Поливай орхідею тоді, коли волога залишиться тільки всередині горщика (це можна перевірити пальцем, проникнувши на 5 см в субстрат, або орієнтуйся на вагу горщика).
Бажаю вашим квітам пишного і частого цвітіння», — так з любов’ю і знанням справи Наталія розповідає про свої улюблені орхідеї, з якими вони разом вижили в цій страшній війні.