КВІТНА оплатила лікування жінкам на суму 171 тисячу 68 гривень

Благодійний фонд КВІТНА втілює в життя свою місію. Ми допомагаємо жінкам стати здоровими! «У липні 2016 року фонд перерахував 171 068 гривень на лікування та операції своїм підопічним — Наталії Миронової та Ірині Арсентьева», як повідомив директор фонду Григорій Колодач.

Про долю Ірини — матері 12 дітей — знає вже кожен, хто хоч раз заходив до нас на сайт http://kvitna.org/43-irina-arsentyeva.html або на сторінку в Фейсбук https://www.facebook.com/fondkvitna/. Історія матері-героїні, котра захворіла на рак молочної залози, не залишила наших читачів байдужими. Завдяки вам, ми змогли зібрати кошти на операцію 42-річній жінці. Кожна гривня, відправлена ​​вами на рахунок нашого благодійного фонду, допомагає продовжити її життя.

КВІТНА допомагає і Наталії Миронової http://kvitna.org/106-natalya-mironova.html Долю біженки з Луганська легкою не назвеш. Втратити будинок і почути страшний діагноз: рак молочної залози. Ваші гроші допомагають жінці вистояти у важкій і тривалій боротьбі з хворобою. Ліки для лікування коштують недешево, але вони дозволяють продовжити життя, вилікуватися і стати щасливою.

Зберегти життя іншій людині насправді легко. Досить зайти на наш сайт, натиснути кнопку помочь і просто допомогти. Кожна гривня дає змоги оплатити операцію, купити дорогі ліки. Ніхто не знає, що нас чекає завтра. Чим більше любові ви віддасте людям, тим більше її повернеться до вас. КВІТНА запрошує вас в свою сім’я — сім’ю ангелів, що дарують життя людям.

Добавить комментарий