КВІТНА и «Амазонки»: вместе против рака

29 липня 2016 року в офісі Благодійного фонду КВІТНА відбулася зустріч глави фонду Григорія Колодача з головою Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів «Разом проти раку», президентом Київської громадської організації «Амазонки» Ларисою Лопатою.

«Рак не вирок, це діагноз, з яким можна і потрібно боротися, головне прийти до лікаря вчасно. Кожна жінка повинна знати про те, що чим раніше вона зробить скринінг, пройде узі-обстеження або мамографію, тим більше у неї шансів на здорове, повноцінне майбутнє », — зазначив на зустрічі Григорій Колодач.

Саме для того, щоб привернути увагу жінок України до такого захворювання як рак молочної залози і був створений Благодійний фонд КВІТНА. Одне із завдань фонду: постійно нагадувати прекрасній статі про те, що головне — піклуватися про своє здоров’я і регулярно відвідувати сімейного лікаря, гінеколога і мамолога.

Київська громадська організація «Амазонки» вже більше 15 років займається інформуванням жінок України про те, як провести самостійне обстеження молочної залози, коли і в якій ситуації необхідно терміново звернутися до фахівця, як жити, щоб не захворіти і як стати здоровою після операції. «Рак, виявлений на ранніх стадіях — виліковний», — зазначає Лариса Лопата. У 1999 році їй поставили діагноз «рак молочної залози» і призначили мастектомію. З 2000 року вона почала допомагати жінкам переживати те, що пережила сама. «Амазонки» активно надають психологічну підтримку жінкам, які пройшли через хворобу.

На зустрічі в офісі КВІТНА було прийнято рішення об’єднати зусилля двох організацій в боротьбі проти в раку, активніше сприяти інформуванню жінок України, проводити спільні зустрічі та заходи, присвячені боротьбі з раком молочної залози. Григорій Колодач і Лариса Лопата відзначили, що разом боротися проти хвороби, значно ефективніше, ніж поодинці.

КВІТНА и «Амазонки»: вместе против рака

Добавить комментарий