Безымянный

Ірина Арсентьєва, мама 12-ти дітей, яка перемогла рак, взяла участь у семінарі провідного психотерапевта України — ТіниБерадзе «Я обираю життя. Психологія як джерелонадії!» та презентувала на ньому «Школу Квітни».

«Я переконана, жінкам важливо пояснювати, що страх слід перемогти ще до того як занедужала. Більшість українок  не йдуть до лікаря, бо вважають,що якщо захворіли, то все одно помруть. Це не так! У  95% випадків рак виліковний, якщо його виявити вчасно. Якщо раз на місяць самостійно оглядати груди, якщо щороку робити мамографію чи УЗД, то ви будете жити й далі здоровим та щасливим життям», — розповіла Ірина Арсентьєва.

«Головною метою створення Школи – є навчити жінок думати про здоров’я до того як насунеться лихо. Адже в усьому світі основою здоров’я є профілактика, саме тому піклуватись про себе потрібно завчасно», — додала Ірина.

Вона також поділилась з учасницями своїм шляхом подолання недуги та зазначила, що на етапі хвороби вкрай важлива підтримка близьких людей і позитивний приклад для наслідування, який, власне, додає оптимізму.

У ході семінару учасниці обговорили емоційні та психологічні наслідки раку, розглянули практичні поради як упоратись з емоціями, як побороти канцерофобію, а також обговорили важливу тему прийняття свого тіла після лікування.

Участь у семінарі взяло близько 50 онкохворих жінок та їх близьких. Серед учасниць семінару була також 26-роічна підопічна фонду «Квітна» — Марина Сєрик. Допомогти Марині можна тут.

 «Школа Квітни» — це платформа, де люди, зможуть обмінюватися досвідом, спілкуватися з тими, хто подолав рак, знаходити підтримку і сили для боротьби з недугою.

Добавить комментарий