Анастейша: «Никогда не давайте раку забрать вас, боритесь до последнего»

Співачка дізналася про те, що у неї в грудях є пухлина, коли захотіла зробити операцію по зменшенню молочних залоз. Їй вдалося, як і багатьом іншим знаменитостям, позбутися хвороби.

«Я хотіла зменшити груди, але пластичний хірург наказав перед операцією зробити мамографію, — розповідає популярна співачка Анастейша. — Я подумала: «Навіщо мені це обстеження? Його ж тільки бабусі роблять «. Але коли результат був готовий, лікар викликав мене і сказав, що в моїх грудях виявили якусь освіту. Мені ще ніколи не було так страшно, як в той момент … »Це сталося в 2003 році. У молочній залозі Анастейші знайшли злоякісну пухлину, яка була дуже агресивною і швидко збільшувалася. Співачка не стала приховувати правду про свою хворобу і навіть дозволила знімати весь процес лікування.

«Перемогти рак мені допомогли сім’я і друзі», — говорить Анастейша

Анастейші видалили частину лівих грудей і два лімфатичних вузла. Після семигодинний операції її ще довго мучили сильні болі. І вона не могла дивитися на шрами. Але, відкрито розповідаючи про свої відчуття, Анастейша стала прикладом для інших жінок, які зіткнулися з такою ж проблемою. Після операції і лікування, здавалося, хвороба відступила. Однак в лютому 2013 року стався рецидив.

«Ніколи не давайте раку забрати вас, боріться до останнього, — написала співачка після цього на своїй сторінці в» Фейсбуці «. — Я по життю боєць. Друзі та сім’я допоможуть мені знову побороти рак ». Так і сталося. Через кілька місяців лікарі сказали, що в організмі співачки більше немає слідів хвороби.

джерело fakty.ua

Добавить комментарий