1

Відомі українські beauty-блогери допомогли підопічній Благодійного Фонду «Квітна» Юлії Маліченко, перерахувавши 25 тисяч гривень на її лікування від раку молочної залози.

Рік тому блогери об’єднали зусилля й організували в соціальній мережі Instagram барахолку під назвою #тынужнаэтомумиру. Метою було зібрати кошти на лікування від онкологічного захворювання колезі блогеру Христині Гмирянській. Зараз Христина успішно закінчила лікування, але добру справу дівчата не залишили.

Блогери провели барахолку і зібрали 25 тисяч гривень на лікування молодої мами Юлії Маліченко. Збір коштів триває. Дізнатися більше про барахолку і прийняти в ній участь можна тут. Одним з організаторів благодійної барахолки стала Natasha Naffy.

Natasha Naffy — відомий український beauty-блогер, яка однією з перших в Україні, 6 років тому почала знімати відео про косметику і beauty поради. Сьогодні вона є одним із провідних відео-блогерів, за якою стежать сотні тисяч дівчат. Наташа Наффі — beauty-експерт, мама двох доньок, trend-setter і лідер думок.

Нагадаємо, раніше Natasha Naffy спільно з Благодійним фондом «Квітна» і креативним агентством BART&FINK створили соціальний ролик, мета якого — привернути увагу громадськості до проблеми раку молочної залози. «Красиві груди — здорові груди», — такий посил ролика спрямований на мотивацію жінок стежити за своїм здоров’ям, регулярно проводити самообстеження молочної залози і відвідувати мамолога. Ролик можна подивитися за посиланням.

Юлія Маліченко — 29-річна дівчина із Запоріжжя, яка бореться з раком молочної залози. У Запоріжжі дівчина живе зі своєю 76-річною бабусею, трирічним синочком Джаспером і собакою. Батько Юлії трагічно загинув в автокатастрофі. Мама померла п’ять років тому від раку. У батька Джаспера сьогодні інша сім’я. Зараз Юлія проходить курс хіміотерапії та готується до операції, після якої буде призначено подальше лікування. Юлія виявила онкологічне захворювання на ранній стадії і прогноз на повне вилікування позитивний, але на лікування потрібні гроші, яких у молодої мами просто немає. Завдяки кожному внеску, Юлія все ближче і ближче до щасливого і здорового життя. Допомогти Юлії можна за посиланням.

Добавить комментарий