Doctor talking to a female patient. 

[url=http://www.istockphoto.com/search/lightbox/9786662][img]http://dl.dropbox.com/u/40117171/medicine.jpg[/img][/url]

БФ «Квітна» до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози проводить опитування серед українок, метою якого є аналіз обізнаності жінок про ранні ознаки захворювань молочної залози. Як часто жінки турбуються про себе і своє здоров’я, чи достатньо вони обізнані про превентивні заходи боротьби з раком молочної залози, як уберегтися від хвороби, і головне, чи хотіли б вони знати про це більше?

Якщо Вам 20+, а ви досі не були у мамолога — отримайте шанс пройти безкоштовний огляд в одній із найсучасніших клінік столиці, заповнивши анкету за посиланням. 20 жовтня 2017 відбудеться розіграш 3 сертифікатів на безкоштовне обстеження в одній з найсучасніших клінік столиці.

Для цього потрібно:

  1. Перейти за посиланням
  2. Надати ґрунтовні та відверті відповіді на питання
  3. Залишити в кінці опитувальника свої контактні дані
  4. 20 жовтня, в п’ятницю, о 12:00 за допомогою системи випадкового вибору Random буде обрано 3 переможця

Опитування можна проходити до 19 жовтня включно.

Нагадаємо, БФ «Квітна» займається боротьбою з високою смертністю від раку молочної залози в Україні, однією з причин якої є звернення пацієнтів на пізніх, запущених стадіях захворювання. Науково доведено, що рівень смертності від РМЗ можна знизити на 30% завдяки ранній діагностиці. Саме тому, ми звертаємося до кожної українки з проханням проходити скринінгові програми ранньої діагностики та дбати про своє здоров’я, адже краще попередити хворобу, ніж її лікувати.

Будьте здорові і бережіть себе!

Добавить комментарий