me

До проекту «Пішла, щоб повернутись» долучилась українська компанія ZV Development, перші працівниці якої вже пройшли огляд у лікаря-мамолога та упевнились у власному здоров’ї. Чому представники потужного українського бізнесу з багаторічною історією долучились до проекту і якими є перші враження учасниць від відвідин лікаря говоримо з Анжелою Савченко, директором з персоналу ZV Development.

Розкажіть про Вашу компанію?

ZV Development вже 27 років створює новий стиль життя для українців. Перші котеджні містечка «Золоті ворота», а потім «Альпійка», «Коник» були створені саме нашою командою. Наразі 60 людей кожного дня з любов’ю працюють над створенням прогресивних продуктів для України.

Чому Ваша компанія вирішила долучитись до проекту «Пішла, щоб повернутись»?

Одна з цінностей ZV Development — турбота про світ та команду. Здоров’я людей — це найважливіший пріоритет для нас. Ми розуміємо, що залучення для досягнення робочих цілей та турбота про родину майже не залишає часу на себе. Особливо це стосується жінок. Тому ми з задоволенням долучилися до такого надважливого проекту.

Скільки жінок працює у компанії?

Наразі 25 представниць прекрасної статі працюють у нашій команді.

Яка кількість жінок зголосилась взяти участь у проекті?

70% жінок із задоволенням скористалися можливістю пройти обстеження у найсучасніших клініках столиці, і жодна з них не пошкодувала про це.

Поділіться враженнями від участі у проекті?

Безумовно, важливість такого проекту важко переоцінити. Бо своєчасно виявлене захворювання та відповідне лікування — рятує життя. Цінно, що обстеження проводяться у сучасних клініках та високопрофесійними лікарями.

Добавить комментарий