«Жінки в Україні мають можливість лікуватись за найкращими світовими практиками, головне – звертатись вчасно!» переконує головний онкохірург МОЗ України, зав. відділенням пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії Національного інституту раку Іван Іванович Смоланка.

Іван Іванович Смоланка очолює відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії  Національного інституту раку з 2003 року. Щороку тут оперують понад 1000 жінок зі злоякісними утвореннями, 25% звернень з яких – це пізні стадії хвороби. З 2013 року у відділенні прооперовано 5 189 жінок, при чому кількість оперативних втручань з року у рік зростає в середньому на 7%. Здебільшого це жінки 40-49 років та 50-59 років.

Частку радикальних оперативних втручань зусиллями хірургів вдається скорочувати з року у рік. Так у 2010 році 80% оперативних втручань припадали на мастектомії, тоді як у 2016 —  50% мастектомій. Зростає також частка органозберігаючих та реконструктивних операцій.

Відділення використувує інноваційну методику та наукові розробки. Через судину, яка живить пухлину підводиться катетер і хіміотерапевтичні препарати вводяться безпосередньо в пухлину Це покращує результати лікування і зменшує пухлину значно швидше! Також тут проводять хіміотерапію на тлі електромагнітного поля, яке значно посилює руйнування пухлинних клітин, покращуючи результати лікування.

У відділені зібрано найкращих науковців. За 10 років вони опублікували 398 наукових робіт, отримали 41 патент на винаходи та видали 12 методичних рекомендацій. Вони беруть участь у щорічних міжнародних конференціях. Лікування здійснюється згідно загальноприйнятих міжнародних стандартів.

 

Добавить комментарий