7

Всім нам відомо, що в нічний час наша шкіра інтенсивно відновлюється і відпочиває.

Дерматологи нагадують, що вдень клітини шкіри мобілізують свої сили для боротьби із зовнішніми агресивними впливами — такими, як ультрафіолетове опромінення і токсини, в той час як вночі настає період активної регенерації і відновлення пошкоджених клітин.

«Наші клітини постійно оновлюються і проходять клітинний «ремонт», мета якого — боротьба з постійним ультрафіолетовим опроміненням і токсинами. У нічний час процеси, що протікають в шкірі, прискорюються й епідерміс виробляє більше нових клітин, а мікроциркуляція досягає максимальної сили», — каже американський дерматолог Крістофер Коннелл, описуючи сприятливу дію на шкіру нічного часу.

Саме тому дерматологи рекомендують використовувати цей час доби для максимальної користі шкіри. Для цього фахівці радять включити в свій beauty-ритуал спеціальні засоби для нічного догляду, а також не забувати про продукти, які надають на шкіру позитивний вплив.

Натуропат, дієтолог і косметолог Емі Скілтон також вважає нічний час ідеальним періодом для активного відновлення шкіри, головним помічником в якому буде не тільки правильно підібраний догляд, а й один простий, але вкрай ефективний секрет.

Так, фахівець рекомендує щодня на ніч використовувати масло обліпихи, яке чудесним чином впливає на шкіру і робить її сяючою, пружною і неймовірно красивою. Саме масло обліпихи, що володіє рядом переваг для здоров’я, вона називає ідеальним засобом на шляху до досконалості шкіри і радить приймати його всередину, а також використовувати зовні.

«У доповненні до антиоксидантів, каротиноїдів і амінокислотам, які роблять нашу шкіру здоровою і стимулюють вироблення колагену, масло обліпихи дозволить відновити гідроліпідний бар’єр шкіри і зробити її неймовірно сяючою і гладкою», — каже Емі.

Вона також акцентує увагу на тому, що використовувати масло обліпихи можна, як частина beauty-ритуалу в якості сироватки для шкіри, так і всередину — пероральний прийом натурального кошти дозволить не тільки поліпшити стан шкіри, але і зміцнити імунітет, посприяти схудненню і очищенню організму, поліпшити роботу шлунково-кишкового тракту, а також надати загальнозміцнюючу дію на організм.

Джерело: beauty.ua

Добавить комментарий