Sleeping-with-phone-660x372

Американські онкологи після масштабних досліджень прийшли до невтішного висновку. Смартфони, які знаходяться в безпосередній близькості від сплячих людей, провокують виникнення злоякісних новоутворень.

Низькочастотні випромінювання від мобільних пристроїв, впливаючи на організм під час сну, призводять до посилення поділу клітин. При цьому, осередки впливу на деякі органи знижують імунний захист у багато разів. Особливо страждає при цьому організм дитини, який ще «не навчений» ставити захист випромінювань. Також вкрай небажано носіння смартфонів в кишенях одягу, в безпосередній близькості від тіла.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, сплеск онкологічних захворювань збігся з розробками пристроїв останніх поколінь. Крім ймовірного провокування раку, випромінювання гаджетів гнітюче діють на психіку і репродуктивні здібності людини. Біологи давно б’ють тривогу з-за різкого зниження популяції бджіл, пов’язаного з випромінюваннями антен мобільних операторів. Постійне прослуховування музики зі смартфонів за допомогою навушників призводить до пухлин головного мозку, на думку деяких вчених.

Добавить комментарий