SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_SUMSKA-1

Прима українського театру і кіно, телеведуча Ольга Сумська — кумир і приклад для багатьох жінок. У перший місяць 2018 року актриса стала учасницею соціального проекту з боротьби з раком молочної залози «Обіцяй собі берегти себе». Ольга сподівається, що своїм прикладом вона мотивує жінок піклуватися про себе і надихне їх на регулярні візити до мамолога.

Актриса звернулася до українок із закликом «Сходи до мамолога — збережи життя» і нагадала про те, наскільки важливо регулярно робити УЗД молочної залози або мамографію за показаннями.

«Я хочу передати жінкам головний меседж: поважайте себе! Не забувайте про себе, не зважайте на те, що вам 40-50-60-70, 80 навіть! Якщо ти шануєш себе як жінку, як мати – одразу і сили Всесвіту стають тобі на захист. Від образ, від постійних стресів виникають певні проблеми зі здоров’ям. Переглянути ці позиції максимально! І почати з нового аркуша. І все налагодиться – я у цьому впевнена», — сказала Ольга.

Нагадаємо, що «Обіцяй собі берегти себе» — соціальна кампанія, покликана привернути увагу громадськості до проблеми раку молочної залози в Україні. Головна мета проекту — здорова і щаслива українка. Врятувати одне життя — значить врятувати все людство. Але рятувати інших потрібно, почавши з себе. Саме тому проект і носить назву: Обіцяй собі берегти себе.

Участь у ньому вже взяли і продовжують брати відомі українські жінки. Наші зірки власним прикладом показують, що важливо берегти себе і проходити обстеження. Це не страшно, це потрібно робити регулярно і всім. Кожна з учасниць проекту — кумир для тієї чи іншої українки, тому їх меседжі часто працюють краще, ніж рекомендації лікарів.

Проект уже підтримали:

Василіса Фролова — теле-радіоведуча

Анна Різатдінова — бронзовий призер Олімпійських ігор з художньої гімнастики

Аніта Луценко — телеведуча, тренер-мотиватор

Марина Поплавська — актриса Дизель Шоу

Даша Малахова — телеведуча, ресторатор

Габріелла Массанга — телеведуча

Марічка Падалко — ведуча телеканалу 1+1

Іріша Блохіна — телеведуча, тренер збірної України з художньої гімнастики.

Завдяки соціальній кампанії Благодійний Фонд «Квітна» має намір допомогти кожному українцю усвідомити особисту відповідальність за своє здоров’я і сформувати культуру профілактики раку молочної залози. В Україні дуже низький рівень поінформованості про РМЗ. Про цю хворобу соромляться і бояться говорити, про неї намагаються мовчати. Необхідно глобально і загальнонаціонального підняти питання захворювання, а головне — профілактики раку молочної залози і його ранньої діагностики.

Добавить комментарий