626672230

У новорічну ніч тисячі людей загадують бажання під бій курантів і щиро вірять, що їхня мрія здійсниться. Але виявляється, що потрібно вміти правильно давати вірні посили для того, щоб бажане стало дійсним. Як правильно загадувати бажання на Новий рік 2018, щоб воно здійснилося

Магічний коктейль

Через кілька тижнів в наші будинки постукає Новий рік. Вправні господині приготують вечерю і накриють стіл, а господарі під бій курантів розіллють шампанське по келихах.

Найпопулярніший спосіб, яким користуються вже кілька десятків років, якраз пов’язаний з приготуванням до свята. Перед застіллям пишуть бажане на листочку, підпалюють його, а потім кидають у свій келих і випивають його в той момент, коли стрілки годинника сходяться на цифрі 12. Кажуть, що цей спосіб дійсно виправдовує мрії і заряджає енергією на новий рік.

Загадати бажання в італійський спосіб

Якщо вам не до душі такий коктейль, рекомендуємо спробувати європейський спосіб загадування бажань. У цьому ритуалі можуть брати участь навіть діти. Тому зберіться всією сім’єю і нехай кожен візьме по 12 виноградин. На думку італійців, цей фрукт приносить багатство і щастя.

Однак їсти не поспішайте. Як тільки стрілки годинника вкажуть на 12, починайте очищати фрукт від кісточок. Зробити це ви повинні до останнього удару курантів, а тільки потім кожен може з’їсти свою порцію. Головне, не забудьте перед цим загадати своє бажання. Цей спосіб і радісний, і цікавий. Тому перші хвилини Нового року ви зустрінете весело і енергійно.

Сніжинка в допомогу

Таким методом можна загадувати бажання, якщо Новий рік видався сніжним. Опівночі потрібно вийти на вулицю і зловити сніжинку. Якщо вона не розтане поки б’є годинник, вашій мрії судилося здійснитися.

Свічка горить…

Свічки з давніх часів захоплювали своєю магічною силою. Їх використовували і для освітлення, і для гадання. Крім того, свічки створюють атмосферу інтиму і романтики. Якщо вас приваблює сила вогню, то обов’язково спробуйте цей спосіб для втілення своїх бажань. Візьміть тонку свічку і рівно о 12 запаліть її. Прошепчіть над нею заповітні слова і поставте на святковий стіл. Якщо свічка протримається до кінця вечора і не згасне, ваше задумане здійсниться.

Важлива деталь

І найголовніше, щоб ваше бажання здійснилося, потрібно правильно його сформулювати, а точніше — уникати частки «не». Наприклад, якщо ви хочете перестати хворіти, напишіть, що хочете здоров’я замість «хочу не хворіти». Кажуть, що бажання реагують на мрії в реальному часі, а не в далекому майбутньому. Пам’ятайте, потрібно побоюватися своїх бажань, бо вони можуть здійснитися. Тому просто правильно повірте, щоб ваша справжня мрія знайшла до вас дорогу.

Джерело

Добавить комментарий