tm-365

Український бренд Dolcedonna ініціював благодійну акцію спрямовану на подолання проблеми  раку молочної залози в Україні.  Придбавши листівку в мережі компанії за символічною вартістю, ви зможете допомогти українським жінкам у боротьбі з недугою. Всі кошти від продажу, компанія переказуватиме БФ «Квітна», який займається боротьбою з високою смертністю від раку грудей в Україні.

«Ми завжди вітаємо подібні ініціативи українських брендів, особливо тих, які працюють з жіночою аудотирією, адже для нас це чергова можливість звернутись до жінок і нагадати їм про важливість щорічних оглядів у мамолога», —  говорить засновник БФ «Квітна» Уріель Штерн, — «Особливо ми вдячні компанії Dolcedonna, за їх позицію і за те що не залишаються осторонь такої страшної хвороби українок, як рак молочної залози і допомагають жінкам, які боряться з цією недугою».

Сьогодні рак молочної залози — один із найпоширеніших типів онкологічних захворювань серед жінок не лише в Україні, а й у світі. Щороку про недугу дізнаються близько 15000 українок, половина з них помирає. Головною причиною високої смертності від раку молочної залози в Україні фахівці називають звернення пацієнтів на пізніх, занедбаних стадіях захворювання.

Добавить комментарий