Модель, яка стала матір’ю-героїнею

Ірина Арсентьєва народила 12 дітей. Сьогодні вона бореться з важкою недугою і потребує допомоги.

Таких жінок як киянка Ірина Арсентьєва, котра народила та виховує 12 дітей, в Україні дуже мало. Сьогодні у цій роди- ні – біда.

РАЗОМ БОРЮТЬСЯ ЗА МАМИНЕ ЗДОРОВ’Я І ЖИТТЯ

Під час чергової мамографії в Ірини виявили пухлину в грудях. Влітку минулого року їй діагностували
рак лівої молочної залози другої стадії. Навіть лікарка Київського онкологічного центру, дізнавшись,
що в неї 12 дітей, не стрималася: « Ой, яка ж біда! Але ви тримайтеся». І направила до хіміотерапевта.
А там – конвеєр таких хворих, на котрих дивляться не як на людей, а як на касовий ордер. Бо коли Ірина
хотіла розпитати про хворобу, то їй вручили роздрукований список ліків і сказали : «Як купите – приходьте». Коли Ірина розповіла про свій діагноз чоловікові, він міцно обійняв її за плечі, поцілував і
сказав: «Ми ще багато чого не зробили . Нам потрібно виховати дітей. Ми – сильні й разом переможемо».
По — радившись, вони вирішили про все роз – казати дітям. Ті теж підтримували маму, як могли.
Всі разом вирішили не здаватися , а боротися за мамине здоров’я і життя …

«Я ВАМ АПЛОДУЮ!»
Доля виявилася немилосердною до Ірини з молодих літ. В юності вона здійснила свою мрію – стала моделлю столичного будинку мод «Хрещатик». Та ще й зуміла закохати в себе красеня – саксофоніста Стаса
З Національного президентського оркестру, з яким побралися через три місяці після знайомства. Але невідомо, за які гріхи доля приготувала цій жінці тяжкі випробування . Вони зі Стасом дуже хотіли малят, про те лікар виніс свій вирок: «Дітей у вас не буде, тому що маєте різні резусфактори». Почувши це, Ірина довго плакала. Та все ж молодята двічі ризикнули і обидва – викидні. Та Господь … змилостився.
На шостому місяці вагітності жінка ще виступала на показі мод у Ялті де її начальник, не знаючи про «цікаве» становище моделі, зауважив, що їй треба сісти на дієту. Коли ж Ірина прийшла до поліклініки, щоб стати на облік, лікар схилив перед нею голову і сказав: «Я вам аплодую !». Згодом юна мама народила свою «первісточку» Ілонку в сьомому пологовому будинку Києва. Такого щасливого Стаса вона не бачила ні до того, ні після. Він буквально носив їх обох на руках, весь час підміняв дружину, доглядаючи крихітку. Кілька місяців по тому Ірина пішла на роботу вже в інше модельне агентство і знову відчула вагітність. Після народження Марійки вона також зразу вийшла на покази, оскільки мала ідеальну фігуру… Потім дітки стали з’являтися, як із рога достатку: Ельвіра, Станіслав, Ростислав, Святослав. Коли ж утворився потрійний «баланс», вони з чоловіком вирішили, що дітлахів достатньо – треба їм давати раду. Ірину перестали запрошувати на покази, тож вони жили на гроші Стаса у старій батьківській двокімнатці. Згодом подружжю захотілося маленької донечки. На світ з’явилася Яночка. А через два роки – Сюзанна, потім Симона, Річард, Лев. У сьомому пологовому навіть жартували з Ірини: «У вас тут уже робоче місце».

ОДУЖАТИ І ПОЇХАТИ НА МОРЕ
Та прийшли скрутні часи, коли навіть у президентському оркестрі чоловіку стали затримувати зарплату.
Стасу довелося підробляти охоронцем, сторожем, експедитором, продавцем сорочок… І хоча допомагали
родичі та друзі, все ж таки сім’я ледве зводила кінці з кінцями. У 2004 році місто виділило цій родині трикімнатну квартиру. Так вони й жили дружною родиною, радіючи всьому. Сьогодні – думки про одне:
як виборсатися з біди?

Лікування раку коштує дуже дорого. На допомогу прийшли добрі люди з благодійного фонду «Квітна». Вони розповсюдили інформацію про Ірину Арсентьєву в соцмережах та ЗМІ і таким чином змогли зібрати потрібну на операцію суму. Нині Ірині потрібні кошти на реабілітацію, адже необхідно завершити курс хіміотерапії, який триватиме до грудня, а ще протягом трьох місяців пройти 33 сеанси променевої терапії.

– Вибачте, що довелося звертатися по допомогу до газети , – сором’язливо сказала розчулена Ірина. – Просто ми з чоловіком (Стас змушений був узяти на себе всі сімейні клопоти ) не в силі самі впоратися з цією бідою. А залишити сиротами 12 дітей (старшим 19, 20 і 22 роки), які ще не працюють, я не маю права.
Вони в мене дуже хороші – слухняні, чуйні, працьовиті. Хоча, звісно, у кожного свій характер. Старші –
Ілонка, Маруся та Ельвіра, як і ми з чоловіком, хочуть мати педагогічну освіту, тож сумлінно навчаються і
живуть самостійно утрьох на старій нашій квартирі. А от найменші – Симона, Річард і Лев – зовсім інші.
Вони вимогливіші, сучасні.

Ірина зізнається, що не має права показувати, як їй боляче, або впадати в депресію, адже повинна виростити дюжину дітей … А вони ж так люблять її і підтримують, як тільки можуть. У цьому ми переконалися, завітавши до цієї неординарної київської родини. Малята навперебій розхвалювали, яка в них хороша мама – і казочки читає, і смаколики та іграшки купує. Навіть найменший трирічний Левик, сидячи у мами на колінах, подорослому розмірковував: «У мами є вава. І я її отак глазу, щоб не боліла. Вона скоро видужає і ми поїдемо на море»…

Благодійність

Григорій КОЛОДАЧ, директор благодійного фонду «Квітна»:
– Коли ми дізналися про долю Ірини Арсентьєвої від одного з наших співробітників, то відразу ж вирішили їй допомогти. Ця жінка – незламної волі, сильної енергії, великої доброти. Не буду називати точні суми, які нам вдалося для неї зібрати на проведення двох операцій та реабілітацію, скажу лише, що це – сотні тисяч гривень. Разом ми змогли зупинити страшну недугу, тепер потрібно зробити все для закріплення результату, тож стануть у пригоді кожна гривня і копійка.

Просимо всіх небайдужих надсилати кошти на рахунок: No 26002056215903 у столичній філії ПАТ КБ «ПриватБанк» в м. Києві. МФО 380269, ЄДРПОУ 40395596. Або на рахунок Ощадбанку: No 26003301323754, МФО 322669, ЄДРПОУ 40395596 Благодійна організація «Благодійний фонд «Квітна».

Добавить комментарий