Питання профілактики та виявлення на ранніх стадіях онкологічних захворювань до цих пір залишається актуальним. Рак оголошений чумою ХХ, а потім і ХХІ століття, однак потрібно зазначити, що за останнє десятиліття зроблено величезний прорив в методах лікування цього захворювання. Лікування є дорогим, але досить ефективним, особливо на ранніх стадіях.

Рак грудей найпоширеніший серед представниць прекрасної статі, а тому увага вчених прикута до методів боротьби з цим захворюванням.

Представники наукової еліти університету Огайо встановили, що вживання граната знижує ймовірність розвитку онкології молочних залоз. Така дія пояснюється тим, що зерна граната містять речовини, що уповільнюють, а при регулярному споживанні і зупиняють вироблення естрогену, а саме надлишок даного гормону вважається причиною активного розростання кількості ракових клітин.

Дослідники покладають надії на це відкриття. Планується розробка нової протиракової терапії, а поки що сік граната корисний і тим, що запобігає розвитку анемії, заспокоює відчуття голоду, сприяє контролю ваги, а тому є рекомендованим до споживання різних груп населення

Добавить комментарий