Kvitna_logo_preview-300x246

17 травня 2018 о 14-30 в УНІАН відбудеться прес-конференція Благодійного фонду «Квітна», присвячена темі профілактики і боротьби з раком молочної залози.

Онкологічні захворювання грудей – найпоширеніша форма раку серед жінок. Щодня 39 українок чують від лікарів цей діагноз. Тому у боротьбі з РМЗ важливим є не лише лікування хвороби, а й попередження захворювання, де щорічний огляд – один із найефективніших методів профілактики онкології.

Участь у прес-конференції візьмуть: Уріель Штерн, засновник Благодійного фонду «Квітна»;  Григорій Колодач, директор Благодійного фонду «Квітна»; Марина Серик, дівчина, що поборола рак молочної залози; Зірка соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе».

Спікери розкажуть про глобальну проблему онкологічних захворювань, та поділяться простими правилами профілактики та боротьби з раком.

Організатори прес-конференції закликають суспільство в цілому, і кожного українця особисто не стояти осторонь і брати участь у вирішенні глобальної проблеми. Адже з особистої відповідальності кожного формується добробут всього суспільства.

Добавить комментарий