sieviete-pludmale-mati-46179497

Гонитва за рівною бронзовою засмагою може спровокувати розвиток онкології й старіння молочних залоз.

Щедре на вітамін D сонце, у випадку з надмірним перебуванням під його прямими променями, може викликати не лише опіки, тепловий удар, але й рак шкіри, та рак молочних залоз.

Потрапляння ультрафіолетового випромінювання на молочні залози викликає порушення гормонального балансу, здорового співвідношення естрогену й прогестерону. Це призводить до змін тканин молочних залоз і виникнення доброякісних та злоякісних утворень.

Тому, перш ніж приймати сонячні ванни, потрібно обов’язково відвідати мамолога та переконається, що у вас немає таких протипоказань як: кісти, фіброз, аденома, фіброзно-кістозна мастопатія й фіброаденоми молочних залозах.

У випадку виявлення згаданих відхилень необхідно пройти курс лікування, щоб припинити проліферативний ріст у тканинах молочних залоз і попередити виникнення онкологічних захворювань.

Також ультрафіолетові промені протипоказані годуючим мамам, вагітним та жінкам у яких менструальний цикл знаходиться в другій фазі. У ці періоди в жінок гормональний фон не стабільний і особливо вразливий під час засмаги.

Але й зовсім здоровим дівчатам необхідно приймати сонячні ванни обережно, дотримуючись наступних правил безпеки:

— загоряти потрібно в закриваючих груди купальнику;

— перебувати на сонці вранці до 11 годин дня і ввечері після 16 годин, при цьому, загоряючи по 30 хвилин з перервами на водні процедури;

— до й під час засмаги обов’язково наносити на шкіру сонцезахисні засоби;

— перед виходом на пляж не користуватися парфумерної косметикою, в складі якої присутній спирт.

Крім загрози виникнення онкологічних захворювань спекотне сонце провокує передчасне старіння шкіри. Особливо це стосується зони декольте, де шкіра дуже тонка і ніжна. Тому вирушаючи на пляж потрібно пам’ятати про шкоду надмірної любові до жаркого сонця.

Добавить комментарий