Клініка Спіженко

Лікування раку молочної залози — одне з найбільш актуальних завдань сучасної онкології. Тільки в нашій країні на обліку перебувають майже 200 000 пацієнток і пацієнтів з таким діагнозом (рак молочної залози у чоловіків також зустрічається, і таких серед українців майже 1000 чоловік).

Сьогодні для лікування онкології молочної залози існує безліч сучасних методів і методик, які дозволяють боротися з недугом максимально ефективно і сприяти повному одужанню.

І все ж, найбільш ефективним способом лікування є профілактика раку грудей і його виявлення на ранніх стадіях, коли обсяг ураження невеликий, а лікування буде щадним, але при цьому максимально ефективним.

Ця теза і стала основною на зустрічі Григорія Колодача, директора Благодійного фонду КВІТНА з головним лікарем Центру онкології і радіохірургії «Кібер Клініка ім. академіка Ю.П. Спіженко» Антоном Шкіряком. Зустріч відбулася 18 серпня 2016 року в клініці Спіженко.

Об’єднання зусиль і ресурсів сучасного онкологічного центру, який вже сьогодні в Україні забезпечує всі аспекти діагностики і лікування раку молочної залози за світовими стандартами, і благодійної організації, яка щороку збирає та ефективно і відкрито направляє кошти на профілактику й (в особливих випадках) на лікування раку грудей — такий формат довів свою ефективність в розвинених країнах. А в сучасних українських умовах ще й здатний якщо не замінити, то істотно доповнити зусилля державної онкології у боротьбі з цією хворобою.

Антон Шкіряк провів для директора фонду КВІТНА ознайомчу екскурсію, під час якої наочно продемонстрував можливості клініки та її відмінності у всіх аспектах (від логістики пацієнтів до унікального технічного забезпечення) від звичного сприйняття онкологічної клініки.

Спіженко2

На завершення зустрічі були визначені вектори можливого співробітництва, а також Антон Шкіряк і Григорій Колодач домовилися про проведення наступної зустрічі в розширеному складі. За її результатами можна буде говорити про практичні кроки з порятунку тих, кому довелося почути діагноз «рак молочної залози».

Добавить комментарий