Жінки більше боятися погладшати, ніж захворіти на рак

Як би страшно не звучав діагноз онкологічного захворювання, все ж більшість жінок бояться захворіти раком менше, ніж набрати пару зайвих кілограмів. Згідно з дослідженням австралійського центру жіночого здоров’я Jean Hailes For Women’s Health, більшість мешканок Австралії більше бояться погладшати, ніж захворіти на рак або ж бути в депресії.

Це один зі шокуючих результатів опитування більше 3 тис. Жінок, який показав, що «контроль за вагою» більшість жінок визначили як найбільшу проблему охорони здоров’я, потім слідували жіночі види раку, психічне та емоційне здоров’я, менопауза і хронічний біль.

Насправді, лікарі стурбовані такими результатами дослідження, оскільки багатьом жінкам не вистачає часу і мотивації, щоб піклуватися про своє здоров’я належним чином.

За словами психолога Менді Дікс, заступника директора в центрі жіночого здоров’я, дослідження показало, що зайва вага — це те, про що жінки турбуються практично кожен день.

«Вони чують про те, як зростає рівень ожиріння серед населення, і як це пов’язано з хронічними захворюваннями. Це те, про що вони думають весь час, наприклад, коли вони одягаються або не можуть натягнути свої джинси », — розповідає психолог.

При цьому побоювання з приводу зайвої ваги були настільки ж реальними, як і віддаленими. «Жінки думають і про рак також, особливо специфічних жіночих видах раку, проте багато з них впевнені, що це те, що з ними ніколи не станеться», — зазначає Менді Дікс.

Дослідження показало, що більше половини жінок порівнюють свої тіла з тілами близьких подруг, сестер і матерів, і менше 20% порівнюють себе з моделями, спортсменами, працівниками засобів масової інформації або акторами.

Одна з трьох жінок відчуває себе збитково або турбується з приводу зайвої ваги більшу частину свого часу, навіть не дивлячись на те, що в цілому стан її здоров’я добрий. Це особливо стосується молодих жінок у віці від 18 до 24 років.
Лікар Дікс каже, що тривога з приводу зайвих кілограмів є серйозною проблемою для молодих жінок. «Молоді жінки потрапляють під «бомбардування»повідомлень із засобів масової інформації та соціальних мереж, отримуючи величезний тиск, щоб мати високу успішність в житті і добре виглядати».

Опитування також показало, що жінки похилого віку відчували себе звільненими від обмежень того, щоб догодити іншим. «Вони стверджують, що провели все своє життя, піклуючись про своє тіло і зовнішність, і не хочуть більше цього робити», — каже доктор Дікс.

джерело

Добавить комментарий