shots 2019 (3)

Відома українська співачка і телеведуча Оля Цибульська стала амбасадором соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе», який ініціював Благодійний фонд «Квітна».

Співачка звернулася до всіх жінок України із закликом дбати про себе і берегти своє здоров’я. Оля розповіла, як піклується про свою красу і здоровꞌя, про особисті сенси у новій пісні та поділилася власними переживаннями стосовно проблеми раку молочної залози.

Ви завжди чудово виглядаєте! У чому секрет Вашої краси?

Дякую! В мене хороша генетика від мами. А ще я переконана, що простіше берегти що маєш, ніж перетягувати обличчя як барабан у різних спеціалістів. Я за крутий догляд. Раз на тиждень — сон до “не хочу” без будильника, косметолог і сміх щодня.

Чи доводилося Вам у житті вдаватися до будь-яких дієт?

Я ж дівчинка! Звичайно, пробую новинки. Але єдина дієта яка діє — це закрити рот. Інші — це тільки фантазії.

Чи є у Вас свій власний стиль харчування?

Слухаю, чого хочеться. Організм — мудра штука. І якщо просить серед ночі в Парижі устриць — треба шукати. Хочеться на сніданок борщу — “вуа-ля!” У всьому важлива міра. В житті можна все. Якщо по крапельці 🙂

Яку роль відіграє спорт у Вашому житті?

Роль антидепресанту. Але я втомилась від залів і трьох підходів по 20 разів. Мені швидко набридають монотонні речі. Тому я поміняла спорт на танці. І це дуже круто! Настрій, форми і відчуття, що ти сексі.

IMG_6395

Ритм життя людини сцени досить насичений і напружений. Як Ви справляєтеся з навантаженнями і стресом? Чи є власний рецепт?

Раз на тиждень у нас з сім’єю вихідний. І це, зазвичай, понеділок. Одного дня тотального тепла і мур-мур з моїми рідними достатньо, щоб жити на повну.

Що для Вас означає справжній відпочинок? Як він виглядає?

Син, чоловік і я. Байдуже де. Головне, щоб разом. У світі так багато штучного, що живе спілкування — найкращий релакс. І емоції — найкращі фарби. Ми самі малюємо своє життя.

Що Вас мотивує, надихає?

Все, що ти маєш — це зараз. Я витискаю з життя максимум як з тюбиків зубну пасту. Не можу змінити вчора. Немає гарантій про завтра. Тому тут, зараз і на максимум.

shots 2019 (5)

Наскільки дбайливо Ви ставитеся до свого здоров’я? Чи регулярно робите медичні обстеження? Чи відвідуєте лікарів? Зокрема, мамолога.

Здоров’я — основа усього. Тільки коли ти здорова, ти можеш думати про якісь жіночі дрібниці і бути щасливою. Мамолог — мій друг. Бо здорова мама — щаслива і здорова дитина. Я хочу сину найкращого.

Чи доводилося Вам зіштовхуватися  з онкодіагнозом у знайомих?

Так, на жаль. Макс Паперник пішов з життя через цю хворобу. Він був космічним профі і моїм вчителем на «Фабриці».

Зараз все більше молодих жінок дізнаються про такий діагноз. Як Ви вважаєте, чому? І чи можна цьому протистояти?

Моя лікар каже, що це через відсутність належної профілактики. Хвороба долається  на ранніх стадіях. Тільки ми з радянських часів звикли бігти до лікаря, коли вже пізно.

Я вірю, що медицина розвивається і ліки буде знайдено. Але пам’ятай, твоє життя — в твоїх руках.

SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_TSYBULSKA-1

Як Ви ставитеся до пропаганди здорового способу життя, регулярних превентивних перевірок здоров`я?

Спокійно. Це має бути звично, як чистити зуби. Добрі традиції не повинні лякати. Я сину пояснюю змалечку, що лікар — це допомога. Перевірка — це норма.

Чому Ви вирішили підтримати проект з боротьби з раком молочної залози «Обіцяй собі берегти себе»? 

Бо я не можу спокійно читати в інтернеті історії молодих дівчат, які борються за життя і можуть залишити своїх дітей сиротами. Часто в Instagram мені надсилають прохання допомогти у зборах коштів. Шлють фото і я плачу від відчаю. Вірю, що цей проект навчить нас любити себе, берегти себе і витрачати гроші не на ліки, а на улюблену іграшку для своєї дитини.

Нещодавно у Вас вийшла нова пісня. Вітаємо від щирого серця з прем’єрою. У ній є такі слова «Море як ти на моїх грудях не лишає сліді» — розкажіть про сенс цих слів. Мова йде про душевні переживання, чи, можливо, закладений сенс про груди як жіночі принади?

Пісня про емоції. Про чоловіка який зникає безслідно як вода в спеку, про любов, яка коливає світ жінки, і про груди теж… хай на них лишаються поцілунки коханого, а не шрами від скальпелів .

Кілька мотиваційних слів жінкам, щоб вони любили і піклувалися про себе

Ти достойна рівно такої любові, яку даруєш собі сама.

Добавить комментарий