R+3

Медична мережа R + Medical Network долучилася до ініціативи Благодійного фонду «Квітна», розпочавши одразу кілька спільних кампаній, спрямованих на порятунок українок від раку молочних залоз. 15 жовтня, у Всесвітній день боротьби з раком молочних залоз, мережа медичних центрів R + Medical Network провела масштабну інформаційну кампанію.

Упродовж дня на стінах коридорів та рецепції медичних закладів були розміщені плакати із соціальною кампанією «День М» Благодійного фонду «Квітна», а працівники клінік зустрічали своїх пацієнтів у футболках із соціальним меседжем «Відклади дедлайн – сходи до мамолога» інтернет-магазину CookLook.

R+2

Мета флешмобу – привернути увагу українців до проблеми пізньої діагностики онкології грудей, що є головною причиною високої смертності мешканок України від цього захворювання та допомогти вже хворим жінкам, оскільки кошти від продажу футболок будуть спрямовані до Благодійного фонду «Квітна» на боротьбу з раком молочних залоз.

R+1

Також до кінця жовтня у медичних центрах R + Medical Network діють знижки на інструментальні мамологічні обстеження та консультацію лікаря. Вартість УЗД молочних залоз знижено на 20%, а мамографії – на 50%.

R+4

Окрім цього медична мережа R + Medical Network спільно з Благодійним фондом «Квітна» на офіційній сторінці Фонду у Facebook розігрують два безкоштовні УЗД грудей і консультацію лікаря-мамолога. Акція триває до 20 жовтня включно. Для участі в конкурсі необхідно підписатися на сторінки організаторів у соціальній мережі й у коментарях під постом відмітити свого друга.

Нагадаємо, що проходити профілактичні обстеження грудей необхідно раз на рік всім жінкам, починаючи з 20-річного віку. Найбільш інформативним методом діагностики грудей для жінок від 20 до 40 років є УЗД, жінкам після 40 років рекомендовано робити мамографію.

Добавить комментарий