81076652_472613993394175_3461389082435780608_n

У центральній частині міста Лева розмістили соціальну рекламу «День М», яка покликана мотивувати жінок до профілактичних обстежень з метою раннього виявлення патологій молочної залози. Реклама розміщується на десяти ЛЕД конструкціях до січня місяця. Адреси розміщень можна відслідкувати на мапі фонду:

Нагадаємо, що з грудня соціальна реклама «День М» розміщується у Львові та області. Першочергово у рамках співпраці вже розміщено білборди із зовнішньою рекламою, котра закликає відкласти всі буденні клопоти і поставити власне здоров’я на перше місце. Наступним, у рамках співпраці планується розміщення інформаційних плакатів у 300 медичних установах області та у місті Львові.

Реклама покликана мотивувати жінок до щорічних оглядів у лікаря мамолога, відтак вплинути на виявлення патологій молочної залози на ранніх стадіях, що дозволяє у 95% рятувати життя жінки.

Львівщина стала 14 областю, яка розмістила інформаційно-просвітницький проект щодо профілактики раку молочної залози в Україні. Раніше соціальна реклама Благодійного фонду «Квітна» вже розміщувалась у столиці та Київській області, Одесі та області, у Дніпрі та Дніпропетровській області, Запоріжжі та області, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Черкаській, Херсонській, Донецькій, Ужгородській та Івано-Франківській областях.

Добавить комментарий