DSC_0098

22 вересня у Києві в колонній залі КМДА відбулася лекція медика світового рівня Надіра Арбера на тему «Рання діагностика та своєчасне виявлення онкологічних захворювань».

Професор Надір Арбер — голова Центру профілактики онкологічних хвороб Першого медичного центру Тель-Авіва, голова підрозділу ізраїльської клініки, що спеціалізується на профілактиці та ранньому виявленні раку.

Головною тезою доповіді професора Арбера було те, що рак можна вилікувати і навіть попередити. За словами доктора, основними складовими, які допоможуть уникнути захворювання, є регулярне обстеження, здоровий спосіб життя та хіміо-попередження хвороби. Завдяки регулярному обстеженню організму, онкологію можна виявити на ранніх стадіях, коли вилікувати її можна повністю і практично без наслідків.

На лекції професора з Ізраїлю були присутні українські медики різних спеціалізацій і напрямів. Після виступу професора, всі присутні взяли активну участь в обговоренні поточних проблем онкології в Україні та світі, а також новаторських підходів до лікування та попередження недуги. Українські доктори відзначають, що проведення такого заходу дуже корисне, сприяє налагодженню міжнародних зв’язків та обміну досвідом фахівців різних напрямків.

Благодійний фонд «Квітна» також взяв участь у лекції. Метою фонду є порятунок українських жінок від раку молочної залози шляхом пропаганди раннього скринінгу і своєчасного виявлення онкозахворювань. Тому налагодження зв’язків з фахівцями світового рівня і міжнародний обмін досвідом є пріоритетними завданнями фонду. «Квітна» дякує ізраїльським лікарям за можливість прослухати лекцію фахівця високого рівня.

DSC_0073

DSC_0113

DSC_0151

Добавить комментарий