_46A0431

Український бренд «Slow.ly», що створює та виготовляє речі з перероблених матеріалів та надає їм нове життя, приєднався до соціальної місії Благодійного фонду «Квітна». Бренд створив спеціальну колекцію аксесуарів, третина коштів з продажу яких буде направлена на діяльність Фонду.

Наша мета — звернути увагу на гендерну рівність і силу обох сторін, незалежно від статі. Камуфляжне забарвлення і ніжний рожевий колір — символи, котрі поєдналися, аби показати, що ніжним і сильним можна бути тут і зараз. Безкомпромісно!

Ця колекція дуже особлива — з кожної речі 33,33% бренд віддає у Благодійний фонд «Квітна». Місія фонду — об’єднати зусилля і потенціал всього суспільства у боротьбі за здоров’я жінки. Скажемо «ні!» онкології грудей в Україні. Друга, вже більш комерційна мета бренду «Slow.ly» — передати у фонд 100 000 грн. Тому з кожної речі 33,33% (150 грн) буде переходити на рахунок фонду.

10

Апсайкл матеріал, використаний в даній колекції — PolyCotton. Це врятований з виробництва військового одягу матеріал. Міцний та водночас приємний на дотик котон. В поєднанні з рожевим принтом, замком та підкладкою створює контрастну композицію, що спонукає до безкомпромісної дії.

Придбати та ознайомитися детальніше з виробами ви можете на сторінка бренду у соціальних мережах — Facebook та Instagram

_46A0431 20 x6

40

Добавить комментарий