Звіт лютий

Ми дякуємо всім, хто в лютому 2020 року став благодійником і допоміг БФ «Квітна» рятувати українських жінок! Благодійна допомога, яка надійшла на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб у лютому, склала 104 078,54  гривень. Ви дали можливість жінкам України дізнатися про те, як захиститися від раку молочної залози.

Кошти, що надійшли на рахунок БФ «Квітна» в лютому 2020 року, були спрямовані на:

  • Оплату лікування на суму 48 108,5 грн.;
  • Надання гарантійних листів до медичних установ на проходження лікування нашими підопічними на суму 44 898 грн.;
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму 68 999,63 грн.

Щодня кампанія «День М» розширює свої кордони. У лютому 2020 року реклама соціальної кампанії з’явилася по всій країні одночасно на більш ніж 50 білбордах. Соціальна інформаційно-просвітницька кампанія «День М» стартувала близько року тому й вже стала добре відомою українцям завдяки яскравим візуальним рішенням, «чіпляючим» меседжам і періодичним розміщенням у медичних закладах та на зовнішніх рекламних носіях у різних областях країни.

4 лютого, до Всесвітнього дня боротьби проти раку, у Києві відбувся Форум Онкопацієнтів VOL.2, присвячений актуальності створення Національної програми боротьби з онкозахворюваннями. Серед учасників «Ярмарки ініціатив» на заході був і Благодійний фонд «Квітна». Наша місія повністю перекликається з меседжем заходу, адже профілактика і своєчасна діагностика раку молочної залози – пріоритетна задача, яку ставить перед собою Фонд.

У цей же день у концерн-залі Національного Інституту Раку пройшла науково-практична конференція присвячена World Cancer Day 2020 та 100-річчю Національного Інституту Раку. Участь у конференції взяли представники Спілки молодих вчених НІР, Ради молодих вчених МОЗ України, Ради молодих вчених Національної академії медичних наук України, Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

6 лютого у Києві відбулася зустріч знаменитих дівчат-креаторів, які реалізували себе на YouTube, — «ДІЄВА ТИ!». «Квітна» надав макети «День М» для розміщення на фотозонах заходу, а також у кожному наборі подарунків для учасниць була листівка з правилами самоогляду молочної залози від БФ «Квітна».

До дня усіх закоханих на офіційній сторінці БФ «Квітна» у Facebook вчергове провели акцію «Любиш, значить бережеш» від постійного партнера фонду – бренду Cook Look.

В останній місяць зими одна з переможниць розіграшу безкоштовного обстеження у мамолога Софія Семененко поділилася своїми враженнями про перемогу та огляд у лікаря. Ознайомитися зі статтею можна на сайті Фонду.

Щоб бути в курсі усіх новин Благодійного фонду «Квітна» та першими брати участь у наших активностях, підписуйтеся на сторінки Фонду у Facebook та Instagram.

З проханням про допомогу до Благодійного фонду «Квітна» звернулася 39-річна Вікторія Калініна. У мами трьох дітей тричі негативний рак молочної залози другої стадії, і на лікування їй наразі потрібно 70 000 грн. Ми зможемо зібрати необхідну суму, якщо кожен допоможе посильною сумою.

Дякуємо Вам, що Ви з нами! З Вашою допомогою ми робимо крок за кроком у бік здорового життя. Залишайтеся з нами!

Добавить комментарий