Сайт 8

Учасником #ЩедрийВівторокNOW став Благодійний фонд «Квітна» з ініціативою «Врятуємо медиків – врятуємо майбутнє» по збору коштів на ремонт 12 апаратів штучної вентиляції легень, що знаходяться в Національному інституті раку.

В період пандемії результат одужання онкохворих людей залежить не лише від методів лікування та індивідуальних здібностей організму пацієнта, але й від необхідного обладнання та стану здоров’я самого лікаря.

В головному онкологічному інституті країни, де щодня проходять лікування тисячі хворих на рак людей, є 12 несправних апаратів штучної вентиляції легень. Мета фонду – зібрати кошти на ремонт цих апаратів, що дешевше, ніж придбати один, а також забезпечити необхідними засобами захисту медичний персонал НІР.

Вартість ремонту 12 апаратів ШВЛ Drager Savina становить 663 146, 40 грн. Уже зібрано – 151 750,5 грн.

Також заради ремонту апаратів ШВЛ об’єдналися зіркові представники бізнесу, шоу-бізнесу, мистецтва і медицини. Купуючи витвір мистецтва або онлайн-консультацію з зіркою, що представлені за посиланням (https://blago.cooklook.ua), людина автоматично робить благодійний внесок.

Долучитися до проекту просто:

Всесвітній День Добрих Справ – #ЩедрийВівторокNOW, – відбудеться 5 травня і цьогоріч буде присвячений боротьбі з пандемію COVID-19.

#GivingTuesday (#ЩедрийВівторок) – це синергія суспільства, некомерційних організацій та бізнесу. Вони об’єднуються та показують, яку силу має системне та масове добро.

Вперше #GivingTuesday з’явився в 2012 року й святкується у вівторок після Дня Подяки.

#ЩедрийВівторок в Україні вперше відбувся 27 листопада 2018 року. Україна стала 154 країною, яка долучилась до #GivingTuesday.

#ЩедрийВівторок об’єднав всю країну навколо добрих справ та довів, що українці – нація добродіїв.

 

Добавить комментарий