Звіт квітень

Квітень – особливий місяць для Благодійного фонду «Квітна». Чотири роки тому — 4 квітня 2016 року — Фонд був заснований і почав свою роботу задля здорового майбутнього України.

Десятки жінок, яким ми допомогли, десятки партнерів, які регулярно підтримують ініціативи Фонду, сотні навчальних відео, тисячі інформаційних матеріалів наших Всеукраїнських проектів було розповсюджено територією всієї країни. Ми надзвичайно вдячні кожному, хто розуміє, підтримує і долучається до нашої діяльності!

Сьогодні, в умовах пандемії вірусу Covid-19, надзвичайно важливим є об’єднання зусиль всього суспільства заради здоров’я. Наш обов’язок сьогодні – забезпечити медиків найнеобхіднішим, щоб вони могли протистояти коронавірусу. До нас звернувся Національний Інститут Раку з проханням відремонтувати наявні в закладі апарати штучної вентиляції легень. Вартість ремонту 12 таких апаратів складає 663 146, 40 грн. Крім того є потреба в базовому захисному екіпіруванні: засоби для дезінфекції – 1000 л; маски PPF2 – 10 000 шт; захисні окуляри – 1000 шт; захисні костюми – 500 шт; нітрилові рукавички – 10 000 пар.

«Аптека доброго дня» уже долучилася до цієї соціальної ініціативи. Компанія виділила 150 тис грн, і в квітні ми змогли здійснити передоплату кисневих датчиків, необхідних для роботи ШВЛ. Та необхідно ще близько 500 тис грн для того, щоб 12 апаратів запрацювали.

Українські зірки шоу-бізнесу, бізнесу, мистецтва та медицини об’єдналися, щоб підтримати проект Благодійного фонду «Квітна» та у час пандемії Covid-19 на звернення Національного Інституту Раку забезпечити його апаратами штучної вентиляції легень, а лікарів – необхідними засобами захисту.

Ви також можете долучитися до проекту і допомогти лікарям:

Благодійний фонд «Квітна» став учасником Всесвітнього руху #ЩедрийВівторокNOW з ініціативою «Врятуємо медиків – врятуємо майбутнє» зі збору коштів на ремонт 12 апаратів штучної вентиляції легень, що знаходяться в Національному інституті раку.

26 квітня засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн організував для українських медиків можливість отримати консультацію від ізраїльського лікаря Бориса Бриля стосовно діагностики та лікування Covid-19.

У цьому місяці Благодійний фонд «Квітна» взяв участь в 13-му щорічному Національному конкурсі «Благодійна Україна-2019».

Гарна новина від нашої підопічної Вікторії Калініної. 24 квітня 2020 року у столичній клініці «VERUM» жінка пройшла етап оперативного втручання в рамках лікування раку молочної залози і наразі почувається добре, готуючись до наступних етапів лікування. Дякуємо медикам і спеціалістам клініки «VERUM» за професійне лікування і допомогу.

Ми дякуємо всім, хто стає благодійником і допомагає БФ «Квітна» будувати здорове майбутнє України!

У квітні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 90 472,24 грн.

Завдяки цим коштам нам вдалося:

1) Оплатити лікування на суму – 31 145,92 грн ;

2) Працювати над просуванням інформаційних матеріалів із профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 54 015,48 грн.

Дякуємо Вам, що Ви з нами! З Вашою допомогою ми робимо крок за кроком в сторону здорового життя. Залишайтеся з нами!

Добавить комментарий